Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi baja volt?...

Szerintetek mi baja volt? Lehet szellemet látott? Tudom hülyén hangzik, de nagyon furcsa volt.

Figyelt kérdés
Hajnalban arra ébredtem, hogy a kutyám nagyon morog. Flkeltem, állt az ágy szélén, meredten nézte a teraszajtót, és morgott. Aztán odahívtam magamhoz, lefekudt mellém, de csak buffogott tovább, aztán visszament az ágy végébe és ott morgott, buffogott, és nézett oda. Mit láthatott? Nem volt ott semmi. Vagy félórán keresztül csinálta, aztán visszaludt. Szerintetek?
2010. nov. 21. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyanús hangot hallott és azt hitte betörő.
2010. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet az én kutyám is szokott csinálni, van hogy egész nap az erkélyajtóban ugat. Én hiába nézek ki, nincs ott semmi. Valószínűleg ismeretlen hangokat hall kintről, a kutyáknak nagyon jó a hallása, így lehet te nem is hallasz semmit, de ő igen.
2010. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 capsread ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta egy ideig. Aztán rájöttem, hogy egerek mászkálnak odakinn, és ez zavarta őt.
2010. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!