Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tévő legyek? Elolvasnátok?...

Mi tévő legyek? Elolvasnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1.

Kan kutyusomnak hol találnék szuka kutyát??Már egy csomó ismerősöm mondta,hogy keressek neki,mert szeretnének egy kölyköt az enyémtől.


2.

Szerintetek nagyon át lettem verve??Volt egy yorkim és sajnos cs.okok miatt pénz szűkébe kerültünk.El kellett adnom őt.Ám az illető nem tudott egyből fizetni ezért írtunk egy papírt,tanúkkal együtt,hogy 3 részletben kifizeti.Most lesz 1 hónapja,hogy ott van a kutyus.Most kéne fizetnie.DE üzent,hogy közbe jött valami és vissza szeretné hozni a kutyát,mert nem tudja ki fizetni.(azt tudni kell,hogy neki van egy szuka yorkija.)Szerintetek csak fedeztette a kutyáját és azért akarja vissza hozni az enyémet??

Sajnos én nem tudom őt vissza venni.Mindenféleképpen el kell adnom őt.


Bunkó,paraszt emberek kommentjére nem vagyok kíváncsi.Nem válaszolok rá.


2010. ápr. 6. 22:50
1 2 3
 1/29 Akiteki ***** válasza:
100%

És az a bunkó paraszt, ki közli, hogy ne szaporíts?

Akkor állok elébe.

2010. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos vakószínű, h ez történt..:S a szerződésben mi áll, aszerint meglehet szakítani?
2010. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ha nem fizet akkor vissza kell hoznia.
2010. ápr. 6. 22:54
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

elolvastam... az a véleményem, hogy meg is érdemled:S

csak a szerencsétlen kutyákat sajnálom... pénz szűke miatt egy hónappal ezelőtt eladtál egy yorkiet, mert az aztán annyit fogyaszt, kész csőd... van egy másik kutyád, akivel fedeztetni akarsz:S őt miből tartod el?

egyáltalán milyen fajta?

nem is értem az egészet...

:(

2010. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

1, párkereséshez javaslom a gogoglet biztos kidob valami ha beírod a paramétereket


2, hát basszus az könnyen lehet. gondolom bíróságra lehet menni, ha van szerződésetek, de ehhez valami jogászt kéne megkérdezni, hogy pontosan mi is a teendő, mivel a jogi dolgok tele vannak csűrés csavarásokkal meg kiskapukkal, csak egy hozzáértő tudja rendesen átlátni.


ezek szerint neked 2 kutyád volt és az egyiktől meg kellett válnod? az bizony szomorú

2010. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
ha tudtad, hogy van egy szukája, nem gondoltál erre? észlény:S
2010. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon felelős gazda vagy, csak gratulálni tudok neked. Ha egyszer megveszel egy kiskutyát egy életre felelős leszel iránta, nem úgy megy, hogy megunom, vagy nem bírok vele és egyből elpasszolom az első jöttment jelentkezőnek. Ilyenkor kötelességed visszavenni a kutyát.
2010. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
wow mire elküdltem megérkezett a többi komment meg válasz: szóval ha a szerződésbe az van hogy ha nem fizet, vissza kell hoznia akkor az ég világon semmit nem tudsz tenni az ellen hogy fedezőkannak használta a kutyádat. Jól megszívtad. Bár azért igaza van az előttem szólónak hogy egy kutyának mennie kellett a másikat meg szaporítani akarod az eléggé szar dolog így.
2010. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem vettem a kutyát.1 éve találtam.A mai napig kerestem a gazdiját.Nem lett meg.Így úgy voltam vele,hogy inkább eladom.


3 kutyám volt.Most 2 van.

2010. ápr. 6. 23:01
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

lol...talált kutyát eladni:S egyre szánalmasabb vagy...

és egyből szaporítanak vele:( hát... ez igazán morbid kezd lenni:(

2010. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!