Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért esik nehezére egyeseknek...

Miért esik nehezére egyeseknek, hogy felszedjék a kutyaszart?

Figyelt kérdés
Miért ennyire bunkók az emberek, hogy nem szedik fel a kutyájuk után a szart? Már lépni nem lehet, annyi a kutyaszar mindenhol. Kertek előtt, játszótéren és még sorolhatnám. Nagyon fárasztó lehajolni és felszedni?? Az ilyen parasztok miatt néznek le minket kutyásokat, és ezért nem lehet sehova kutyussal bemenni:-( 3 kutya gazdija vagyok és mindig felszedem utánuk a kutyakakát.
2010. nov. 22. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ebben a leginkább azt nem értem, hogy aztán ők maguk nem lépnek bele? Én is mindig felszedem, és folyton szaros a cípőm, baromi idegesítő. A füves helyeken az ember folyton szarba lép. Akik nem szedig fel a kutyájuk után, azok hogy mászkálnak ugyanott?
2010. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 3 kutyával vagyok,de szart nem hagyunk soha ott!Én jól megbüntetném aki nem szedi fel!Csak esne el rajta,csak ülne bele a kutyagumiba....
2010. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ilyen a színvonal. Nálunk az önkormányzat kutyagumiszedő zacskókat is rakott ki, a kutyaszar maradt az utcán, a gyűjtögető nyugdíjasok meg hazahordták a zacsikat.
2010. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom megérteni:-(( Elegem van már abból, hogy állandóan a szart kell kerülgetnem. Amíg a kutyám kicsi volt állandóan attól rettegtem, hogy mikor talál egy kutyaszart és eszi fel a földről, na meg, hogy valamilyen fertőzést fog kapni:-((
2010. nov. 22. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Emberi lustaság, nemtörődömség.

Ahogy az utcán elszórni a szemetet, stb.

Egy kiállításon sem szedik össze sokan, pedig ott inkább tenyésztők vannak jelen, akiknek elvből példát kellene mutatni.

Kutyaiskolák környékét is meg lehet nézni. Van sok, ahol a kapun kívül már "senkiföldje". Pedig az iskoláknak egyik legfontosabb eleme a kutyatartás tanítása az embereknek.

2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis ma úgy felháborodtam ezen! Épp mentem kidobni a saját kutyám "termékét" és közben léptem bele..... szép egy eset.
2010. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én amúgy azt szoktam csinálni, hogyha lehajolok az enyéméért, és karnyújtásnyira van egy másik, azt is felszedem ugyanazzal a zacskóval.


Már gondolkodtam is, hogy nem kéne-e mozgalmat hirdetni


"Mindenki szedjen fel MÉG EGY kutyaszart" címmel a kulturált kutyázásért.

2010. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ilyenek az emberek nagy része,tisztelet a kivételnek.nálunk sajna nincs kutya gumi zacskó sem se szemetes csak a buszmegállóban de azért fel szedem a kutyám ürülékét és el megyek a busz megállóig pedig messze van.de leginkább az erdőbe viszem a kutyusom de ott van kuka és ott is felszedem és kidobom ezért nem értem miért "olyan nehéz"lehajolni és felszedni?!ja hát sok embernek ez ciki.szerintem jól meg kéne büntetni minden embert aki nem tudja fel szedni a legalább a saját kutyája után a "végterméket"én más kutyák ürülékét is felszedem persze abból sok van mifelénk de hisz "kötelező" ha azt akarom hogy ne kapjon el a kölyök kutyám semmit és ne lépjek nap mint nap Óriási kutyagumiba pff :( :S
2010. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!