Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » őszintén! Te az újszülöttet...

őszintén! Te az újszülöttet vagy a félszeműt választanád?

Figyelt kérdés

kinéztem egy nehéz sors, félszemű kutyust, de nem kaptam választ napokig a levelemre, és közben kaptam egy felajánlást, hogy kapok egy kölyökkutyát. nem tudom melyiküket válasszam, nagy dilemma ez nekem:(

amúgy a félszeművel semmi gond nincs, szobatiszta, szocializált, játékos, kedves.


2010. nov. 22. 21:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
jaj de hülye vagyok látszik, hogy este van:D, szóval a válaszokat köszönöm és a fejleményeket pedig majd megírom:D
2010. nov. 22. 22:48
 12/23 anonim ***** válasza:
A félszemű kutyust. :)
2010. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Pont ilyen dillemám volt nekem is pár hónappal ezelőtt. Egészséges kutya, vagy a háromlábú kutya. A háromlábút választottam, mert csak. :) Beleszerettem és örülök, hogy hozzám került, mert nálam van a legeslegjobb helyen. Nem akartam, hogy olyan helyen kössön ki, ahol nem kap elég figyelmet (pl.: menhely...). Úgyhogy nálam van a kutyus.


Amúgy én is tartottam tőle, hogy nem leszek elég szipatikus, de úgy döntöttem, hogy próba-szerencse, és végül annyira szimpi voltam, hogy megkaptam. Mindenki jól járt, vagyis én is, meg a kutyus is. :)


Úgyhogy én is a félszemű kutyusra "voksolok". És szurkolok, hogy megkapd. :)


(ha már döntöttél és írtad is ide nekünk, akkor bocsi, de nem olvastam végig a válaszokat)

2010. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
igen, a félszeműt választom, holnap belekezdek a "procedúrába":)
2010. nov. 22. 23:05
 15/23 anonim ***** válasza:

Látom, már döntöttél, de azért leírom az én véleményem is: én mindkettőt hazavinném. Sokáig volt csak egy kutyám, jól érezte magát, de aztán hozzánk csapódott még egy. Onnantól sokkal jobban érezte magát az előző kutya is, látszott, hogy élvezi, hogy ott van vele egy másik, akivel olyanokat játszhat, amit vele nem. Akkor már 12 éves volt, és szinte megfiatalodott. Hempergett, játszott a másik kutyával, kergetőztek, a végén még "csajozni" is elvitte.

Azt hiszem, ugyanúgy, ahogy a gyerekeknél is jobb, ha van testvérük és nincsenek egyedül, a kutyáknál is így van ez.

2010. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a családom az 1 kutyás felállásba is nagyon nehezen, komoly kompromisszumok árán ment bele. meg először nem is tudnám "megosztani" a szeretetem, vagyis nemtudom nyilván menne, de elég 1re koncentrálni:)
2010. nov. 22. 23:21
 17/23 anonim ***** válasza:
A félszeműt választanám. És ismeretlenül azt mondom, nagyon örülök, hogy a kutyusnak ilyen gazdija lesz, mint te. :)
2010. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is a félszeműt vinném.

Egy hónapja hoztam haza egy kölyköt. Imádom a kölyköket, de ha újrakezdhetném, egy kevésbé macerás, jól nevelt, felnőtt kutyát hoznék haza, mert kevesebb vele a gond. Tudom, szívtelenül hangzik, de akkor is így gondolom. :) Természetesen a kicsit is bírom, nagyon aranyos kutyus, csak a család miatt volt nehéz, megértetni velük, és elfogadtatni, hogy egy kiskutya bonyodalmakkal, rendetlenséggel, esetenként piszokkal és zajjal jár. Habár nálad, azt hiszem, bármilyen kutya jól járna, elég lelkiismeretesnek tűnsz, úgyhogy remélem sok örömötök lelitek majd egymásban. ;)

2010. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Örülök hogy így döntöttél! :) Mindenképpen meg kell próbálnod, hiszen ha nem próbálod meg akkor esélyt sem adsz magadnak. Vannak olyan kutyusok amiket kifejezetten csak lakásba adnak! Az meg hogy otthon melózol nagyon sok pluszt ad a latba! :) Sok sikert, majd írd meg mi lett! :) Tudnál amúgy linkelni a kutyusról képet? Nagyon kíváncsi lettem már rá! :)
2010. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
[link] ő lenne az:)
2010. nov. 23. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!