Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » őszintén! Te az újszülöttet...

őszintén! Te az újszülöttet vagy a félszeműt választanád?

Figyelt kérdés

kinéztem egy nehéz sors, félszemű kutyust, de nem kaptam választ napokig a levelemre, és közben kaptam egy felajánlást, hogy kapok egy kölyökkutyát. nem tudom melyiküket válasszam, nagy dilemma ez nekem:(

amúgy a félszeművel semmi gond nincs, szobatiszta, szocializált, játékos, kedves.


2010. nov. 22. 21:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
én nem tudom megállapítani képről, de már olyan kíváncsi vagyok, szerintetek saccperkábé mekkora lehet? átlagos staffi méret vagy nagyobb?:]
2010. nov. 23. 10:35
 22/23 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kutyus! :) Remélem kitartó leszel mert a leírás alapján kell egy kis idő amíg a bizalmába fogad, de ha ez megtörténik örökre imádni fog! Főleg a staffik, hisz annyira család centrikusak! Szerintem átlag staff méret, inkább széles mint magas a kis tündér! :)
2010. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Úristen, ez gyönyörű :) Szerintem egy kicsivel nagyobb a staffinál, és én is erre szavazok :) Aztán majd mindenképp számolj be, hogy mi hogy történt, meg a kutyusról is, ha megkapod (nagyon szorítok:)) hogy hogy érzi magát stb. Sok szerencsét ;):)
2010. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!