Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átengedjem a kiskutyát a nagyhoz?

Átengedjem a kiskutyát a nagyhoz?

Figyelt kérdés
A kutyám fél éves nagytestű kutya a szomszéd kutya egy nagyon kicsi 7-8hetes kutya de kerítésen keresztűl szoktak játszani és nagyon át akar jönni a kicsi! Ha megkérdezem a szomszédot, hogy áthozhatom-e a szomszéd biztos megengedi ha megmondom, hogy nem fogja bántani az én kutyám! De át merjem engedni a kicsit nem fogja bántani az enyém?
2010. nov. 23. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
grat, ötülök, hogy jól alakult:)
2010. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem mond meg milyenek , 2 lany ? akkor nem biztos ; 2 fiu ? szo sem lehet ,nem ; 1 lanyt egy fiuval ?- ugy mar elegge okes !!! Biztos forrasbol tudom ! Mar mindegyiket tapasztaltam ! =()=
2010. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó:Azért ez nem így van.Minden kutyánál más.Én pl 4 kant tartok és soha nem volt baj.
2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 hell-ikon ***** válasza:

A két fajta külön-külön sem egy vérmes jószág, így keveredve sem lehetne az önmagában...

Ahhoz nagyon csúnyán és durván félre kell nevelni, hogy támadólag lépjen fel bárkivel v. bármivel szemben.

Persze az sem lehetetlen, csak jóval nehezebb, mint pl. harci kutyának tenyésztett fajtánál.

2010. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Két fiú de olvas el amit írtam nem bántották egymást!!
2010. dec. 24. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!