Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hihetetlen agresszív. Hogyan...

Hihetetlen agresszív. Hogyan tovább? HEEEEELLLLLPPP

Figyelt kérdés
kb 2 hete kóborolt itt a környéken egy pitbull. vadászott a többi kutyára , volt amelyiket ki is nyírta..kiakarták lőni ...én meg idefogadtam magamhoz..az arca csupa seb, a hátán van 2 lyuk. lehet hogy harcoltatták?:(vagy ő lehetett a csali akivel vadították a többit? bátorkodtam idefogadni mert van egy 5 éves amstaffom( így értek ehhez a típushoz).Ő most a barátomnál lakik ideiglenesen , mert kettészednék egymást.(vagyis inkább a pitt szedné ketté, mert a lelkem tudja hogy nemszabad verekedni, ő sosem kezdeményez) naszóval.. Amúgy ez a kis pitt emberekkel, kisgyerekekkel végtelen kedves, de ha meglát egy kutyát , megkell fognom pl a villanyoszlopot és átkarolni , hogy megtudjam tartani...ha nemkapaszkodnék semmiben, a kutya huzna maga után a földön. (rendkívül erős, szinte szétdurran az izomtól)én nemhiszem , hogy hatásos lenne itt már a szocializáció vagy egy kiképző..nő vagyok és neméppen olyan fizikummal rendelkezem , hogy egy ilyen vadkant fékentartsak. altatáson gondolkodok de nincs szivem, mert amúgymeg nagyon bújós, este velem alszik...:Svagy az legyen? ti mit tennétek?
2010. nov. 24. 08:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én a kutya velem való viselkedése alapján dönteném el, hogy mi legyen a sorsa. Ha az emberekkel normális, akkor érdemes megmenteni. Én altatásellenes vagyok. Nyilván egyszerűbb, mint keményen dolgozni, és elérni, hogy változás álljon be a viselkedésében. Az egyik válaszadó adott egy jó tippet! Ha nem sajnálod a fáradtságot, és a pénzt a kutyára, akkor vidd el ahhoz a kiképzőnőhöz. Sok sikert nektek!
2010. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
1000 % hogy nem amstaff. amstaffom van , és megtudom különböztetni a kettőt. ráadásul hús színű az orra...ami igencsak pit ősökre utal..de azmég lehet hogy staff- pit keverék..de hogy nem fajtatiszta staff , az egészen biztos.
2010. nov. 24. 10:51
 23/25 anonim ***** válasza:
A fajtamentők a bull tipusu mentésre szakosodtak, szerintem érdeklődj náluk.
2010. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás is segíthet egy keveset!!!

Le a kalappal elötted, hogy be merted válalni!

NE add fel, kérj segítséget szakembertől és gyűjts nagyon sok türelemet, mert nem lessz sétagalopp.

Sok sikert!

2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

[link]

itt is segítenek ha bevállalod a viselkedés-terápiát, rehabilitációs foglalkozásokat

2010. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!