Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Vizslámmal baj van!...

Segítség! Vizslámmal baj van! Ma reggerre az egész arca bedagadt és úgy néz ki mint egy bullterrier ez mitől van?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi baja nem volt egész nap kirándultunk,lehet hogy huzatot kapott?!A doki nem tud hozzá jönni szabin van azt mondta nyugodjak meg de aggódom mit tegyek adtam neki fájdalom csillapítót láza nincs.segítsetek mit tehetnék mitől lehet ez !?Válaszokat előre is köszönöm!!!
2010. nov. 24. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanba seki nem fogja megmondani, mi baja a kutyának. VIDD el orvoshoz, ha a kijáró doki nem ér rá. Lehet, hogy a foga fáj, lehet allaergia, toklász, és még ezerféle egyéb dolog.

Ha van kalcium tablettád vagy pezsgőtablettád azt beadhatod neki, mert ha allergiás a blöki, segíteni fog, és nem árt meg.

De távgyógyítani nem tudunk:(

2010. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 diagnostic ***** válasza:
100%

Lehet allergia is.

Nincs másik doki a közeletekben? Én azért megnézetném valakivel mindenképpen

2010. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyomjatok bele 1-2 kalcium pezsgőtablettát!

Ha nem akarja inni, akkor kevés vízbe oldjátok föl, és fecskendezzétek a szájába!

És dokihoz vele, akárhová. Szerintem is allergia, lehet, hogy megcsípte valami, vagy evett valamit. Ha huzatot kapott, az nem így jelentkezik.

2010. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van azon kívül másik orvos is, keresd fel.
2010. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én egyik kutyusomnak is már volt párszor ilyen, ahogy a többiek írták kalcium. Ez nálunk csípéstől volt mindig, alergiás reakció. Csak valóban minnél előbb fordulj vele orvoshoz, mert nekem egyszer még a torka is bedagadt a kutyusomnak, majdnem rossz vége lett, de időben orvoshoz vittuk, kapott egy szurit és egy óra múlva már semmi nem látszott rajta. remélem mielőbb eljutsz dokihoz és minden rendben lesz.
2010. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rotim volt így anno...Gennyes arcüreg gyulladása volt injekciórí kellett hordani,meg borogatni kellett kamilla teával és utánna helyrejött.Mindenképpen vidd orvoshoz,mert ahogy előttem is írták lehet allergia...bármi.
2010. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis milyen fájdalomcsillapítót adtál neki? Egyáltalán miből gondolod, hogy fájdalmai vannak?
2010. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kutya pl Algopyrint -és hasonló hatóanyagúakat-nem kaphat! Károsítja a gyomrát.
2010. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kutyáknak való fájdalom csillapítót!Abból gondolom mivel a kutyám látom rajta hogy fáj neki!Köszönöm a válaszokat!!!
2010. nov. 24. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Mindig kiakadok azon, ha a kutyának egészségügyi gondja van, itt kérdezősködtök.

Itt nem orvosok vannak.

A kutyát nem csak akkor kell szeretni, ha szép, meg okos.

Akkor is szeretni kell, ha beteg - és a szeretet cselekvő.

Orvoshoz vinni!

2010. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!