Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kiskutyám nem akar...

Mopsz kiskutyám nem akar inni, hogyan itassam? Tegnap kaptam és azóta nem ivott

Figyelt kérdés

Tegnap este 7-kor hoztuk el a kutyát, 16 hetes, azóta nem ivott, a tálkájából nem hiányzik a víz. Próbáltam erőltetni már, de nem megy, csak 1-gyer belenyalt. Mit csináljak, félek hogy kiszárad? Enni amúgy eszik, sztem túl sokat.

Kérlek segítsetek :S


2010. nov. 24. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj neki tejet adni azt lehet, hogy jobban szereti ha nem akkor nem tudom mit csinálj de ez ténleg veszélyes nagy az esélye, hogy kiszárd!
2010. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan pici kutya nagyon keveset iszik ám! Pisilni mennyit pisilt azóta?
2010. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát mindenki azt mondta eddig hogy ne adjak neki tejet, de lehet kipróbálom. Pisilni pisilt. Reggel pisilt meg amikor megjöttem addigra már pisivel várt a padlón, mert nem szabad levinni mert még 2 oltás visszavan :S

Köszi a segítséget és még légyszi írjatok ha van valami ötlet :D

2010. nov. 24. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja, majd iszik, ha szomjas.

Tejet ne adj, a kutyák kb.80%-a hasmenéses tőle.

Ha konzerv kaját eszik a kuty, abban is van víz.

2010. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki tejet! Hasmenése lesz tőle és nem szívódik fel a tápanyag! Próbáld meg az ujjad belemártani, és azt lenyalogattatni. Vagy ujjadró 1-1 cseppet a nózijára (ott a nózi alatt és a száj fölött az a pici puha rész), mert onnan önkéntelenül lenyalja. Esetleg játszhattok egy nagyot, hátha a mozfástól megszomjazik.
2010. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*ujjadról

*mozgástól

2010. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisil, akkor nagy baj nem lehet. Milyen tálja van? Találkoztam már olyannal, hogy a kiskutya félt a fémtálban levő víztől, mert ugye látta magát benne. Esetleg próbálj tálat cserélni.


A tej tényleg nem az igazi. Mit kap enni? Mert ha valami nedveset, arra könnyen lehet, hogy nem annyira iszik.

2010. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tejet, de vízzel higítsd fel, úgy nem lesz tőle hasmenése!
2010. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!