Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról hogyha...

Mit gondoltok arról hogyha valaki saját erejéből eljut odáig, hogy vizsgákat tegyen le a kutyájával?

Figyelt kérdés
Szóval nem járnak kutyaiskolába, nem jár hozzájuk kiképző se semmi.
2010. nov. 24. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
krva jó vagy igen megkaptad az elismerést amire szükséged volt tessék
2010. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom róla, hogy ő nagyon jó gazdi, akinek mindene a kutyája és nem csak kis szobakutyája van, hanem nagyon komolyan veszi, hogy a kutya az kutya és nem egy plüss állat. Csodálom az ilyen embereket!


Én is gondolkoztam már ezen. Nagyon sokszor kapom a megjegyzéseket, hogy a kutyámba a ruha tartja az elemet, meg, hogy hol van ezen a felhúzó stb. (shih-tzu), de amikor közlöm velük, hogy még csak 2 éves és mindenhova póráz nélkül megyünk, amint elfüttyentem magam már ott van, az útnál megáll (úgyis ha én már a másik oldalon vagyok), leül, lefekszik, pacsizik, gurul, akkor már leesik az álluk. Hiába van vkinek alapból okos kutyája (pl border collie vagy németjuhász) az még nem azt jelenti, hogy a kutya okos is. Nekünk kell tenni érte, hogy az legyen!

Bármelyik kutya lehet nagyon sikeres és okos!

20/L

2010. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogyha eredményes is a vizsga, akkor érti a dolgát.

Igaz, kimarad az életéből egy jó társaságban eltöltött idő.

2010. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Respekt és irigykedés.


Azon szoktam gondolkodni, hogy az ilyennek saját magával, vgay a kutyájával van ekkora szerencséje, hogy így összejött :)

2010. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csakitti, és ha hozzátesszük hogy a kutyája ráadásul mudi, a vizsga pedig 99/100 akkor mennyire változik a vélemény és milyen irányban? :)
2010. nov. 24. 16:50
 6/12 A kérdező kommentje:
+k
2010. nov. 24. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-50 :) A mudi kiváló munkakutya, lelekesen dolgozik a gazdával, de kell hozzá egy olyan gazda, aki kiérdemli, hogy dolgozzon neki szívesen, mert megadja neki a megfelelő motivációt, és életmódot.
2010. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen feladatokat gyakoroltatok a kutyusoddal?

Nekem shih-tzu-m van, nagyon okos és fogékony. Jutifalattal nagyon jól motiválható. :)

2010. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
BH, k99, a neten fent vannak a sazbályzatok.
2010. nov. 25. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Megnézem majd :)
2010. nov. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!