Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról hogyha...

Mit gondoltok arról hogyha valaki saját erejéből eljut odáig, hogy vizsgákat tegyen le a kutyájával?

Figyelt kérdés
Szóval nem járnak kutyaiskolába, nem jár hozzájuk kiképző se semmi.
2010. nov. 24. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
K99-ben hányas engedelmest tettél a BH előtt? Vagy hogy volt a sorrend? Én is szeretnék egy BH-ig eljutni, de megnéztem a szabályzatot, azért van még mit pontosítani bőven. E/1 van, az ugye még elég messze van a BH-tól, csak azon töprengek, hogy kéne még vizsgarutint szerezni mielőtt ráfekszünk a BH-ra.
2010. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Először BH. Utána volt k99 e1, e2, ü1, mentünk volna magasabb szintre is meg másik részbe de több vizsgát nem szerveztek akkor. Csak azért mentem igy mert ilyen sorrendbe szervezték, szóval nekünk mindegy lett volna. xD De az én kutyáim nem problémásak meg igaz nem jártam semmilyen helyre ahol képzés van viszont én abba születtem hogy a kutyát nevelni kell mert akkoriban kutyázott a nővérem. Ez lehet előnyt ad.
2010. nov. 26. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!