Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Yorki-ról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


mert ez lehet a lehendő kiskutyám:) tudom hogy igy két képről nem nagyon lehet mondani semmit de mégis:)

ár:50.000-e :S


2010. nov. 24. 19:08
 1/8 kisnita ***** válasza:
100%

Első körben annyit mondanék, hogy színhibás. A többit nem tudom mert nem látok bele a kutyába. Majd az évek során kiderül hogy mennyit kell rá költened.

Üdv.

2010. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen papírjai vannak?
2010. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért lenne színhibás?
2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de miért színhibás?
2010. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát nemtudom milyen papirjai vannak szombatom megyunk megnézni(a testvérei már mind elkeltek)

de azt énsem értem miért lenne szinhibás?? minden kicsi yorki ilyen szinu fekete (álltalában) és nem tom nem akk hülyeséget irni de kb 1 éves korukra lesz mega színük

2010. nov. 24. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a szülők egészségügyi szűréseire. Ha nincsenek meg és/vagy nem tudnak papírt mutatni róla, akkor én nem venném meg... Ez a legfontosabb. A másik h a szülőknek legyen tenyészszemléjük - tehát h hivatalosan is tenyészthetők legyenek. Szerződés lesz-e? Egészségügyi garanciát vállalnak-e örökletes betegségekre?
2010. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kisnita ***** válasza:
100%

Első vagyok, azért színhibás mert fehér foltok vannak benne. Igen minden Yorki feketén születik és 10-16 hónapos koruk körül nyerik el végső színt az acélkéket a cser jegyekkel.

Előfordul hogy egy kutya fekete marad és ez is színhibának számít. Az acélék szín a nyaktól tovább nem terjedhet.

Nem ma kezdtem szóval tudom mit beszélek.

Mindenképpen kérd el a szülők szűrési papírjait és FCI tkv nélkül ne vidd haza a kutyust. + én kérnék még eü garanciát is. Küllemre, méretre 100% hogy nem fog adni a tenyésztő mert látszik a kicsiken, hogy nem minőségi kölykök. De eü-re illene adni hozzá.

2010. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát nemtom nem tenyésztőtől veszem csak sima embertől


akkor ha szombaton megyek megnézni:

-egészségugyi papir

-torzskönyv

meg még?

am kösz eddig

2010. nov. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!