Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki lányt szerettem volna...

Yorki lányt szerettem volna de fiút kaptam! Ti mit gondoltok erről? A többi lent!

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy yorki lányt kapok szülinapomra de valami gond volt vele a tenyésztő azt mondta hogy beteg,és fiú kaptam és az a bajom hogy neki nem tudom pl. felkötni masnikkal a haját ilyesmi szép rózsaszín dolgok,meg hogy nem csajos kutya, és egy fiú kutyával nemtudok ilyesmiket csinálni,mindenképp megakarom tartani kutyust!!!És nehezen fogadom el mit tegyek? Ti mit gondoltok??? :( légyszi aki csak piszkálódni akar inkább ne írjon
2010. júl. 2. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
...mindenesetre ivartalanittasd, mert az nem tenyeszto, aki azt mondja, hogy gaz van es ad helyette egy masikat gyorsan :S
2010. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
...amugy meg tegyel kek masnit a "hajaba"...
2010. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy IGAZI tenyésztőnél kell venni a kutyát (mert ott te meg tudod nézni és nem csak mond valamit ) és SOSEM szabad kutyát ajándékozni, mert az nem egy tárgy hanem élőlény, és ilyen vagy még rosszabb esetek lesznek belőle. Aki komolyan gondolja az tud vérni sok időt a megfelelő kutyára. Legalább tanultál belőle.
2010. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kutya nem arra való amire te akartad, amire neked kell az a hajasbaba.
2010. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy neked ez a legnagyobb problémád! Azt azért tudod, hogy van egy élő kutyád? Sajnos nem plüss, pedig azzal jobban jártál volna! Feldíszíteni azt is lehetne. Ahelyett, hogy ilyen marhaságokon töröd a fejedet, hogy "nem csajos" meg nem tudsz masnit kötni a "hajába" (eszem megáll, a kutyának szőre van nem haja!), inkább szedd össze magad és kösd fel a bugyidat, mert 10-15 évig gondoskodnod kell egy terrierről! Kezdd el a cicomák, plázák és szépségszalonok helyett gyűjteni a pénzt egy kutyaiskolára! Attól, hogy kis méretű kutya, még nagyon ügyes és sok mindenre meg lehet tanítani, nem mellesleg a kutyaiskolában megismerkedhetnél értelmes emberekkel és akár még te is fejlődhetnél egy kicsit! A külsőségekkel kapcsolatban meg legyen elég annyi, hogy ennek a fajtának szép hosszú szőre van, amit ha megfelelően karbantartassz, akkor önmagában is gyönyörű, mindenféle masnik és csatok nélkül is.
2010. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat tudom megérdemlem a letolást az utolsó válaszolónak nagyon igaza van kösszi!!

és ő rendes tenyésztőtől van ugyanúgy drága pénzért csak ottláttuk hogy valami baj van vele és a tenyésztő is mondta hoy valószínű beteg!!! állatorvos is látta és azt mondta hogy minden rendben van vele

2010. júl. 2. 00:17
 7/20 anonim válasza:
49%
Attól, hogy fiú még felöltöztetheted, te pics@:D
2010. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Leirnad a kennel nevet ? Es mennyibe kerult, ha megkerdezhetem ?
2010. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat elmondom, hogy nekem lany yorkim van es en sem tudok mindenfele kutyumutyut beleszerkeszteni a "hajaba", merthogy o nem szeretne. :D

Pedig vettem neki anno ilyen kis koves viragos csattot.

De nem egyszeruen el kellett fogadnom, hogy neki ez nem valo.

Ugy jatszik mint egy vaddiszno, es meg balesetveszelyes is lenne ha beletennem neki.

Beleteszem kirazza vagy addig fetreng amig ki nem jon.


Baratnomnek fiu Yorkija van, o szokott ilyen kis nyakkendot tenni neki.

De formara van nyirva.

Meg az enyem is.

Szerintem sokkal jobban is all nekik mint a hosszu szor.

En vettem neki egy Swarowsky koves nyakorvet.

Es ennyi a designunk.

Csak egy jo tanacs.

Ne babazz vele.

Attol, hogy cuki, attol meg kutya.

Persze igenyli kulonoseb otthon, hogy simi meg megy olbe minden, de ugy ertem ne kezeld ugy mint egy ember gyereket.

Es baratkoztasd mas kutyakal.

Szukseges, hogy kutya baratai legyenek.

Mert barmilyen kicsi is o egy kutya.

Beszoktatas kerdese, eloszor felni fog.

Aztan kesobb a par kilojaval megprobal majd fonokoskodni meg a 60 kg bordoi felett is :D

2010. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
neked egy KUTYÁD VAN nem egy PLÜSS JÁTÉKMACID. a yorkiek kinézetre szépek és cukik, viszont itt kezdődik a baj! elkényesztetitek, és pár hét múlva nem tudod mért viselkedik úgy a kutyád, hogy mindent megenged magának. ugyanúgy kell kezelni mint egy boxert, mint egy németjuhászt, mint egy spánielt, mert ő is egy KUTYAFAJTA. ha nehezen fogadod el hogy fiú kutyát kaptál, akkor így jártál. és a yorkiet csak olyanoknak ajánlanak akik értenek a kutyákhoz nem egy olyannak akinek a legfőbb baja hogy a kutyája nem csajos. hát ha annyira zavard rakd bele a rózsaszín csattokat meg nevezd el lányként, mert belőled azt is kinézném -.-' nyugi, nemsokára az hogy lány vagy fiú még a legkisebb gondod is nagyobb lesz ennél. mert már innen látszik hogy el lesz kényeztetve.
2010. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!