Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az/van olyan magyar...

Melyik az/van olyan magyar kutyafajta, ami kb. közepes testű, lehet tartani lakásban és nagyon ragaszkodik a gazdájához?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, aki engedelmes, és a lakásban nyugodt, nem rongál szét mindent. Az is előny lenne, ha lehetne vele agilityzni például. És jó lenne kezdő kutyásnak is. Ne csak fajtát írjatok, hanem kennel címeket is.
2010. nov. 24. 19:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szánalmas maximum te vagy, de minden kommentetedben :o(


A nagy átlag tapasztalata arról szól, h a vadász kutyák többsége kajás és túl barátságos és elmenne bárkivel. Amit természetesen ne úgy érts, h minden feltétel nélkül - de ha kaja van és amíg a kaja kitart, akkor addig ott van az tuti. Vannak kivételek - természetesen. De közel sem ez az átlag.

2010. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Jó, hogy tudod a tutit... :-/

Szánalmas...

2010. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 diagnostic ***** válasza:

És én nem csak ismerek ilyen kutyákat hanem a saját kutyáim miatt elég szoros kapcsolatban vagyok velük. Neked sincs sokkal több fogalmad a magyar kutyákról mint a kérdezőnek. Na akkor most mi van? :)


Mit vagy ilyen ideges?

Elhiszem,hogy a tieid olyanok,és akkor mi ven?Ha én ismerek olyan pumit,ami nem makacs,akkor mi van? Sajálom,hogy neked még nem volt ilyen kutyához szerencséd?

Vagy most az a bajod,hogy szerinted "lehúztam" a mudikat a pumikkal szemben?

Szánalmas itt némelyik ember...

Mellesleg mivel látom nagyon pattogsz itt,hogy más kutyákat is mertek ajánlani,meg írni némi infot:

az erdélyi kopó a maga 55-65 cm-ével még belefér nyugodtan a közepes termetű kategóriába.

2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!