Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya illik hozzám?

Milyen fajta kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

Belvárosban lakom az anyámmal, apámmal és a kis hugommal.

Nagyon mozgékony vok olyan kiskutyát szeretnék aki nagyon szert mozogni.Kis testű vagy nagy közepes nem.

Játékos mégis bírja magát türtőztetni.

Nem ugrál de sportra kitenyésztett könnyen képezhető.

Nem kiállítási csak egy kis rosszcsont kutyus.

Van ilyen kutyus?

Ha igen milyen fajta?


2010. nov. 27. 14:51
1 2
 11/18 MME ***** válasza:
15:10-essel és az utolsóval értek egyet. Ha lakásban tartod, akkor ne legyen túl pörgős, elég egy mozogni szerető kutya (melyik nem az...?), nem kell rögtön munkakutyát vagy hiperaktív fajtát ajánlgatni. A legtöbb kutya szeret mozogni, még egy nyugodt, lakásban békésen elfekvő kutyával is lehet túrázni, de akár még sportolni is, csak nem kell a szabadidőd minden percét azzal töltened, hogy megpróbáld leadni a kutya enrgeiáit. Ha mégis bevállalod, másból nem is fog állni az életed, nekem elhiheted. Nekem is jó nagy mozgásigényő kutyám van.
2010. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 MME ***** válasza:
Ahány vizslát ismerek, az mind szökik. Én szoktam megmozgatni őket, mert útközben hozzánk csapódnak, úgyhogy gyakran egy falka kutyát futtatok. Az én kutyámnak 7 vizsla ismerőse van, minddel úgy ismerkedtünk meg, hogy ránk rontottak séta közben. Úgyhogy ezt a fajtát pláne nem ajánlom neked.
2010. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kis testűekben: Havanese, esetleg törpe spicc (nagyimnak volt törpe spicce, állandóan le kellett vinni sétálni, mert nagyon mozgékony volt :-)


Ugye közepes testűt nem szeretnél..

Nagytestűt meg semmiképpen se vegyél lakásba.

2010. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 capsread ***** válasza:

Jack vagy Parson Russell. Gyakorlatilag pont olyan, amilyet szeretnél. Nagyon ragaszkodó, intelligens, csak elég makacs.

Ha nagytestűt szeretnél vizsla, vagy esetleg dán dog... De azok már nagyon nagyok, egy lakásba túlzottan is.

Szóval JRT/PRT.

2010. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hali a 15:05-ös vok.Haveromnak vannak kölyökkutyái (kis-és közepes termetűek).Ingyen eladja őket.Szabolcsban lakik

és ha van kedved elmenni oda(ha közel vagy hozzá)akk gyere el és én kérek neked egy kiskutyát.(de ez nem biztos,mert lehet h már eladta de megkérdezem.

2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha eljönnél v kellenékek irj rám msn-en:fecoka1998@hotmail.hu vagy .com nem tom mert változás van.
2010. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
juhász kutyák dándog azok majdnem 2-3 méteresek nagyobb mint 1 kerités legmagsaban lé kapun is kinéz az utcára 2 lábra álva fárol eléri a gyümölcsöt. szerintem is spicek jack russel többi kicsi középtermü jó neked
2010. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm.
2010. dec. 4. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!