Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi seta eleg neki?

Ennyi seta eleg neki?

Figyelt kérdés
van egy 3es fel honapos beagle szukam 16\L vagyok ezert meg iskolaba jarok es a suli eleg messze van tolem reggel 7kor viszem le mert haronegyed 7kor kap enni 7kor leviszem 10perc allat kesz van es hozom fel s szaladok suliba.mikor hazajovok fel 3kor kap enni leviszem ulok vele egy fel orat aztan feljovok majd 6tol egeszen 9ik a kutyaparkba jatszik a kutyusokkal igy jo neki?
2010. nov. 27. 15:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
miutan anyum es apum itthagytak azota akarok 1 egeszseges kis beaglet es 16 eves koromra kigyujtottem a penzem s megvettem a picurt nagyon szeretm:X
2010. nov. 28. 08:40
 12/12 anonim ***** válasza:

gondoltam, hogy fiatal vagy, a hidegtűrő fanatizmusodból :))),sok boldogságot a kutyával, arra viszont figyelj oda, hogy ne ő irányítsa az életedet! Nem mi élünk a kutyáért, nem azért vagyunk, hogy alázatosan szolgáljuk a nagyságákat, és nagyságosurakat :)

A kutya van értünk! És milyen jó dolguk van, gyakorlatilag annyi a dolguk, hogy a kutyakozmetikust, meg a dokit elviseljék!

Na üdv, vigyázz a vesédre, durván tud fájni! Vigyél hátsód alá ülőpárnát, ha már a fagyos padon ülsz !

2010. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!