Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beaglenek elég ennyi séta...

A Beaglenek elég ennyi séta egy nap? (Infok Lent)

Figyelt kérdés

reggel: negyed óra,vagy fél óra

délután: 1 óra

este: 1,5 ; 2óra


jah és egész nap a kertben van:)


Te hogy sétáltatod a kutyádat,és milyen fajta?


2009. okt. 28. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Beagle vadászkutya, ezért viszonylag sok mozgásra van szüksége. Ennek ellenére ismerek olyan Beaglet amelyik egyszerűen utál mozogni. A fent említett sétáltatási mód tökéletesen elegendő a kutyának, de ha mégsem lenne elég, akkor majd jelezni fogja egész éjszakán át tartó ugatással, szétrágott kerti bútorokkal. Ahogy idősödik a kutyus úgy csökken a mozgásigénye is.
2009. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, pláne, hogy eleve kertben van. De ha nem, azt úgyis jelezné rombolással, ugatással, falkavezérség-kikezdéssel.

Nálunk napi 1-2 óra (kivétel zuhogó eső, mert akkor nem hajlandó kijönni az óljából), kerti kutya (600nm), kaukázusi keverék.

2009. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A mozgásigény a kortól is függ.Nekem van egyfiatal Beagle-öm.Én reggel futok vele 1-2 órát.Kap otthon vizet kaját.Aztán futkározik a kertben.11kor elviszema kutyasuliba.Aztán megint kap nagyon kevás kajátmeg vizet.Akkor beengedem a házba.Ott tanítgatom.Aztán kint is ugyanez.Alszik egy picit.Aztán sétálunk másfél kétórát órát.Megkapja a vacsit és szunya.
2009. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!