Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van a kutyádnak cipője,...

Ha van a kutyádnak cipője, hol vetted, és milyen? Bevált?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Itt is árulják: [link]
2010. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

hoppá, tappancs védő spray;) tényleg!!!! Gondolom, már a kérdező is hallott róla, csak azzal nem tudja kínozni, és kényelmetlen helyzetbe hozni a kutyáját, az nem jó:)

Az nem cukimuki:D:D:

2010. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Használtam. Onnantól, hogy megvágta a tappancsot a jég, szart se ér. Csak arra jó, hogy ne marja ki a só, kb. hidratálja a kutya tappancsát.


Most nézd már meg, szerinted ő viccből hord cipőt? [link]


Csak mert cuki?


Nem. Sőt a szánhúzók sem viccből hordják.

2010. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

igen, de mint látod a másik 2 kutyán nincs, és gondolom semmi bajuk nem lett!:)

de végül is tök mind1 mind1 mit mondok, úgyis rá aggatják ezeket a kutyákra.

Az egyik válaszoló írta jól: megalázó, kellemetlen, és kényelmetlen.

2010. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
-mind1
2010. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Olvasd el hozzá a posztot: [link]


Ez a csaj nagyo komolyan kutyázik, ÖV-zik, Nyomkövet, magas szinteken engedelmes vizsgázik.


100%-ig biztos vagyok abban, hogy nem azért ad cipőt a kutyájára, mert az vicces, vagy cuki. Mint ahogy a szánhúzó huskykra sem azért adnak.

Nem designos, hanem praktikus cipőt.


Ez a golden pl. megáll percenként, ahogy a mancsa között lévő szőrben összeáll a hó, és kéri, hogy piszkálják ki neki. Nem egyszerűbb cipőt adni rá?

2010. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

jó mondjuk az tényleg látszik, hogy ő nem azért adott rá, mert "cukimuki."


De sajnos 90%ban már el fordultak a népek abba az irányba, hogy csak mert édi vele!:S

Na meg mikor nyáron látok olyat, hogy trikó van a kutyán és hasonlók.... :S:S:S

2010. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 MME ***** válasza:

Ja, de most nem erről van szó. Úgyhogy le kéne szállni erről a témáról már nagyon, b.sszus.

Én nem tudok érdemileg hozzászólni, mert én is csak készülök venni cipőt, de akinek már van, az megválaszolhatná végre a Kérdezőt! Bár szerintem írok ki magamnak egy ilyen kérdést, hátha majd ott...

2010. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én azzal a képpel amit Kitti rakott fel egyet értek.. Az a cipő hasznos én ezeket utálom ha a kutya ilyenbe van:

[link]

2010. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 MME ***** válasza:
Ja, csak az a cipő nem tart semeddig se, elkopik pillanatok alatt. Amit meg te raktál fel, kedves utolsó, az kitart tél végig, és nem kell néhány hetente több ezret kifizetni érte.
2010. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!