Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este a kutyám nem hajlandó...

Este a kutyám nem hajlandó bemenni a házába, ugye nem fog megfázni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, ő jobban tudja,hogy hol jobb neki.

Valószínű még nincs neki olyan hideg,hogy bevackolja magát az ólba és jobban szeret kint aludni.

Az én két kutyám se hajlandó bemenni még az ólakba, inkább a lábtörlőn vagy a bokor alatt alszanak, pedig nem hosszú szőrűek=)

Eleinte én is aggódtam,de a doki is meg anyu is megnyugtattak,hogy ők el tudják doönteni,hogy hol szeretnének lenni=)

2010. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. nov. 30. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem!!!

Attól, hogy kutya, nem hülye!

Ha majd -20 fok lesz valószínűleg bemegy. Az elmúlt télen én is aggódtam a kutyimért, mivel mindig kint illetve a hóban aludt, de olyan mínusz 10-15 körül már behúzódott a kutyaházba. ( 2009 májusában született berni pásztor)

2010. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem volt szándékomban hülyének nézni a kutyámat, csak aggódtam miatta :)


Köszi a választ!

2010. dec. 1. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
azzal is számolj, hogy a fűtés miatt, még éjszaka is meleget sugároz a ház kifelé, így lehet hogyha szélvédett, a lábtörlőn jobb az idő, mint az ólban :)
2010. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!