Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkefarhát főzve, közepes-na...

Csirkefarhát főzve, közepes-nagytestű kutyusnak?

Figyelt kérdés

pitbull terrier kutyusról lenne szó..eddig csak pörkölt húsokat evett, ha húst adtunk neki.Most viszont vettem neki csirkefarhátat..azt főzve megeheti? csontostól is?nemszúrja ki a beleit vagy valami ugye? mert hallottam , hogy a csirkecombcsont az kiszúrhatja..de ez remélem nem. ja és ha ez számít valamit, akkor elmondom, hogy a kutyus már öreg, 11 éves elmúlt. mehet neki a csont is?



24 /L


2010. dec. 3. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mehet, de csak módjával. Idősebb kutyának kevesebb csontot kell adni.
2010. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi. persze, nem mindennap akarom neki adni, csak kiegészítésnek heti 1 -2 alkalom.
2010. dec. 3. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sült kacsát szoktam neki adni, imádja.

Nem rendes pecsenyekacsát, mert nem vagyok milliárdos, állateledeles boltokban van ilyen. Elég csontos az is.

2010. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idős kutyának csak módjával adj csontot. Ha eddig meg volt nélküle, szerintem ezután is meglesz. Viszont, ha mindenképpen szeretnél neki húst adni, akkor maradj a színhúsnál (akár mellnyesedék, akár pulykafartő). Nálunk az öreg labradorunk már évek óta nem kaphat csontos húst, mert székelési problémát okoz nála.


Erre figyelj oda, egyébként ha bírja, akkor a farhát mehet neki nyugodtan. Csak a csövescsonttól kell óvani a kutyát, mert az szilánkosan törik.

2010. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!