Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudna egy olyan személy...

Tudna egy olyan személy segíteni, aki tapasztalt? Hamarosan veszek pici baba yorkit, és 1,5hónapos kortól kellenének tanácsok, hogy s mint csináljak? Pelenkázás, szoktatás, oltások, stb. nem akarok rossz "anya" lenni!

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Ja, ha csak olyan válaszokat vársz mi tetszik is, akkor miért nem válaszolsz magadnak? Az biztos tetszeni fog!
2009. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem is yorkijaim vannak.az tényleg fontos,hogy kutyaként kezeld.nálunk ez ugy működik,hogy én kényeztetek,a párom nevel.nálunk ugy van,hogy velünk aludhatnak,(erről mindenkinek más a véleménye,de ahogy gondolom veled fog aludni)még pulcsijuk is van,minden nap fésülés,de mndezek mellett sok játék,séta.ezzel azt akarom mondani,hogy vigyázni kell rájuk,de azért nem cukorból vannak.kell hogy több kutyával találkozzon(oltások után).gondolom te se akarsz kis remegő ölebet!nem kell táska,van lába.nekem nagyon bejött a Varga Mónika:Yorkshire terrier című könyve.ebben minden benne van.megéri,de tényleg.a Fressnapfba lehet kapni.etetésnél ami fontos:édeset,zsírsat,fűszereset,hideget,forrót nem szabad adni.én a mai napig hetente bizos beszélek a tenyésztővel,nagyon sokat segített.az elején ha tudod maradj otthon vele egy hetet,ha nem megoldható,akkor pénteken hozd el,akkor ott lesz a hétvége.amig kicsi szeret majd a kábelek közt mászkálni,de vigyázni kell,mert szétrágják.most ennyi jutott eszembe,ha van még valami irok.
2009. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
ja a pelus.remélem a földön lévőre gondolsz.jo megoldás,kultúrált.az alom azért nem jo,mert megeheti,és meghalhat tőle.
2009. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
...
2009. jan. 19. 09:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1,5 hónaposan veszed, máris rossz "anya" vagy, gratulálok. Ha ennyire rá vagy kattanva, hogy pelenka oltás stb, miért nem veszel egy szakkönyvet, és olvasol utána? (és ezt nem cseszegetésből kérdezem) Ha megveszed majd a kutyát NYOLC HETESEN, úgyis elviszed állatdokihoz, ő határozza meg az oltások idejét, és kikérheted a tanácsát mindenben.

Pelenkát ne használj, az a szerencsétlen kutya az életben nem lesz szobatiszta!

Ami biztos: a kiskutya a kezdetekben naponta 4szer eszik, és az első 1-2 hetet végig fogja sírni éjszaka, érdemes valami plüssdolgot odarakni a fekhelyére.

Sok sikert, és OLVASS UTÁNA!!!!

2009. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerezz be fésüket,kutyasampont,kutyapelnekát stb,tehát olyan dolgokat,ami egy normális kutya tartásohoz kell...

a kutyapelenkához kapható szoktató csepp,hasznos lehet.

már kiskorától szoktasd a fésüléshez,így késöbb könnyebb dolgod lesz...

amint elhozod a tenyésztőtől vidd el dokihoz is..

és ne vedd meg másfél hónaposan..aki ilyen korán eladja az szaporító!

itt tájékozódhatsz a szaporítók veszélyeirő,egyéb kutyás dolgokról: www.olcsokutya.uw.hu


ha nagyobb lesz rakass bele chippet a dokival és akár kan,szuka ivartalaníttasd!


ha bármi kérdésed van írj erre a címre:

kovacs.piroska47@freemail.hu

hosszú szőrben tartott havanesem van,szívesen segítek a kutya szőrpolásában,tápválasztásban vagy bármiben!

2009. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

kutya pelenkát lehet kapni,mi si használunk,de nem olyat amit a popojára kell tenni.Hanem egyhelyre leteszed ahol legtöbbet van kutya,és mikor látod h keresi a helyet pisi v. kaki lesz akkor tedd rá pelura,és megfogja jegyezni h mindig oda kell menie wc.kor...Nekünk bevált.


Amit pedig a popora kell huzni,azt ne.Soha enm fogja megtanulni a szobatisztaságot,ráadásul ha kakil akkor mikor futkoz esteleg szétmaszul a pelusba és a szőre olyan lesz.


és ha kislány kutyusod lesz tűzelöbugyi,h nem vérezen össze mindent,lehet be 'betét is venni' szerintem nem szeretnéd h a lakásod legyen véres:)


és sipolos huzogatos játékokat vegyél neki..az én kis kan yorkim is azt szereti:D


kutyaruha..mi imádjuk ien rossz hüvös időbe:)


remélem segitettem.:)


és sztem ne jó "anya" legyél ha nem Szuper "gazdii"(=


esteleg néz be ide www.petnet.hu


googléba beirod kutyaruhák,sok oldalt kiad : ide majd nézz be dogloveshop.;)


sok szerencsét a kutya nevelésbe:D

2010. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!