Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 kutyám nagytestű (goldi)...

Van 1 kutyám nagytestű (goldi) mikor van az az idő amikor nagyon megnőnek? (kamaszkor féle) nekem ma lett 6 hónapos a kutyám

Figyelt kérdés
köszi
2010. dec. 4. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz konkrétan? Hogy mikor lesz láthatóan nagyobb termetű egy kölyök? :) Ha ez a kérdés, akkor te igazából ne nagyon veszed észre, hogy nőtt, inkább csak azok, akik ritkábban látják. :)

Ha pedig az, hogy mikor éri el a valódi magasságát, akkor 1 - 1,5 éves korukra. :)


Még van ideje nőni

2010. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mikor nő nagyot a kutya.

igaz hogy nagy csak sose veszem észre ha nő

2010. dec. 4. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
én fényképeket csináltam róla 4-6naponta ugyan olyan szögből amikor már van 10-15képed észreveszed mennyit nőtt :)
2010. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából szerintem arra gondolt mikor megnyúlik?! Az már megtörtént csak nem vetted észre.

Nekem magyar vizslám van olyan 5hósan kezdett a lába viccesen megnyúlni.

Aztán hozzá erősödött, Magasságra kb.: 10hós koráig nőtt, mondjuk hogy egyéves kora óta nem nőtt magasságra, csak meg"emberesedett".

2010. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egy Labrador és Golden keverék és már nagyon nagy ha még fog nőni óriás lesz! :)
2010. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!