Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs mit, csinaljak a negy...

5130 kérdése:

Nincs mit, csinaljak a negy kiskutyaval?

Figyelt kérdés
Senki nem akkarja oket meg venni nem tudom miert, pedig olyan szepek.Azert akkarjuk oket eladni mert az egesz udvart szetszarjak es annyit esznek mint ketto bernathegyi.
2010. dec. 4. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem kellett volna szaporítani, és akkor nem lennének feleslegesen kölykök, akik később úgyis az utcán/menhelyen fognak kikötni, vagy ha már megtörtént a baj és megvannak a kölykök, nevelni kéne őket, mert te sem tudnál magadtól olvasni és számolni amikor megszülettél.
2010. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk csak. Fajtatiszta kiskutyák vagy keverékek? Van a szülőknek törzskönyvük, tenyésszemléjük?Egyáltalán mért pároztattátok a kutyátokat?Mért kellettek a kiskutyák? Számolhattál volna azzal, hogy manapság vagy tenyésztőtöl vesznek az emberek kutyát megbízható helyről, vagy menhelyről fogadnak örökbe !
2010. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem fajtatiszta, törzskönyves, tenyésszemlés szülőkkel rendelkező kölykök, hiszen aki rendes tenyésztő az nem beszél így a kölykökről.
2010. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Zayra, azthiszed nemtudom?:Dcsak feltettem neki a kérdéseimet, amivel rádöbbentem , hogy nemkéne...
2010. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, és bocsi, hogyha kioktatásnak tűnt amit írtam, nem annak szántam :)
2010. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Küldesz róluk képet az email cimemre:klaudiacintia@gmail.com
2010. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésből itélve többiek keverék lehet nem ivartalanitota kutyáját pedig kellet volna ugyebár tuti nincs törzskönyv egyik kutyinak sem.
2010. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért szaporítottál? Tudhattad volna, hogy a kiskutyák is esznek és wc-znek. Meg hogy nem veszik meg Őket. Nagyon sok gazdátlan kutya van akiket ugyan így nem vesznek meg. Értelmetlen szaporítani a kutyákat, mert nem kell senkinek aztán meg mennek menhelyre szegények. Milyen fajtájú kutyákról van szó? Mennyi idősek?

Ne itt siránkozz... Magadnak csináltad a bajt. Csak szegény kiskutyákat sajnálom.

2010. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na megint énvagyok, akinek felment a vérnyomása a kérdés láttán:D


Thimmy88 szerintem te jobb ha megsem szólalsz.Egy vad kutyát akartak pároztatni itt a GYK-n ,és te beírtad, hogy mutasson róla képet, neked van egy szukád nemtudom honnét. akkor te is szaporítasz nem?:)



Thimmy88 válasza:


Szia. Mutatnál egy képet a kutyádról? Nekem van egy szuka kutyám 3 éves még nem volt pároztatva.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ez a válasz 13%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11-21 21:13

Privát e-mail a válasz írójának


ennyit rólad szerintem.

2010. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Nincs is olyan kutyám :)

Csak cselként írtam mert kíváncsi voltam a kutyára mifélét akar pároztatni. Még csak szuka kutyám sincs. Két kan kutyám van egyik meg már nagyon idős.

Emlékszem a kérdésre egyébként és ne haragudj tényleg félre érthető volt a helyzet.

2010. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!