Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ❶ Szerinted hány...

❶ Szerinted hány kutyát érdemes/ideális tartani? És miért? Neked mennyi van vagy mennyit szeretnél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak eggyel tudnék foglalkozni. Az a legjobb, ha csak egyre szentelem a figyelmemet, csak vele foglalkozok. Legalábbis nekem. Ha két kutyám lenne, biztos hogy az egyiket jobban szeretném, vagy többet foglalkoznék vele, és a másiknak emiatt rossz lenne.
2010. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 kutyám van (2 csivava, 1 tacsi keverék és 1 németjuhász). Mindegyiket ugyanúgy szeretem, mindegyikkel ugyanúgy foglalkozom. :) Sétálni is általában hárman megyünk. Sajnos a tacsi keverék csak három lábú, így őt sosem tudtuk sétálni vinni, nem sok jót tenne a gerincének. :S

A németjuhász és az egyik csivava iskolázott, a másik csivava és a tacsi keverék nem (bár a lány csivavát 6 évesen hoztuk el az előző gazdájától, a tacsi keveréket meg a lába miatt nem tudtuk vinni).

Igazából 3 kutya megengedett, de eddig se a szomszédokat se az orvost nem érdekelte, hogy hány kutyánk van. :)

Ha tehetném, még egy csomó kutyát tartanék, de akkor szüleim biztos világgá zavarnának (így is van mellette még 2 macska, 2 csincsilla, meg a papagáj). :D

Sajnos tényleg inkább a pénz a meghatározó mindenkinél, véleményem szerint, aki nem tud mindent megadni a kutyának (orvos, ennivaló, játék, iskola) az inkább ne is tartson kutyát.

2010. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!