Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Shar-pei...

Mit gondoltok a Shar-pei kutyáról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22:18


én írtam az első választ, hogy nekem sem tetszik. Igaz nem így, hogy rusnya, de nem szép kutya az tény. nekem, és még sok embernek!


De azért ne ugass már le valakit, akinek nem tetszik.

Onnantól kezdve, hogy le ütötted az entert, és megláttam a válaszod, inkább a te értelmi szintedet kellene kérőre vonni.... legalább is a válaszod első felét.. ott van még a tojáshéj a fenekeden, és még kioktatsz másokat szemtelen módon???


nem vagyunk egyformák, van akinek tetszik, van akinek nem. Annyit írt a válaszoló, hogy "rusnya" szerintem ennél csúnyábban is meg lehetne fogalmazni, de nem tette.


22L

2010. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 diagnostic ***** válasza:

Na,kedves 13 éves,előbb kicsit komolyodj,aztán ugass le másokat. Ha a másik válaszoló szerint rusnyák,akkor hát azok. Ő ügye.Ugye nem gondolod,hogy azért,mert szerinted olyan cukimukik,másnak is annak kell lennie? A te "tündéri" yorkidhoz meg külön gratulálok,hogy más embereket megkap,meg más kutyákat is,ha azt megsimogatod. Nem kéne tán megnevelni inkább?


Egyébként a véleményem hasonló,mint a rusnyásé. Bár ezt így nem mondom rájuk, nekem kifejezetten nem tetszenek. A küllemük abszolút nem,de a természetük se jön be. Ismerek jópárat,de a legtöbb elég agresszív kutya volt,volt amelyik a saját gazdájának ment neki,van,amelyik csak más kutyákat akar legyilkolni. Persze ez a gazda hibája,de nekem nem szimpatikusak.

Persze ismerek normális lelkivilágúakat is,de tőlük függetlenül nem ragadott magával a fajta

2010. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8:50 vagyok! na ez meg a másik, ebből is látszik, hogy egy kisgyerek vagy még.. "csodás" nevelést kapott a Yorkid, és még büszkélkedsz is vele. Gratulálok! Ha ez szerinted jó, és normális, akkor kinek milyen is az értelmi szintje...???? :D:D:D ennyi
2010. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
minden kutya addig ronda neked, amíg meg nem ismertél egyet személyesen. Azután viszont nagyn fogod szeretni őket. Amilyen kutya meg igy kinézetre szimpi neked, és az minden álmod, akkor az nem fog akkora meglepetést okozni :)
2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam a véleményekre.Mert nekünk három is van,és ebből egy lakásban.Mondhatom az egyik legokosabb fajta a hiedelmekkel ellentétben.Szófogadó és egyáltalán nem agresszív.Persze szerintem,csak szeretet és törődés kell nekik.És ez bármely állatra igaz.Köszönöm a pozitív,és negatív válaszokat egyaránt.
2010. dec. 9. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!