Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5 éves Német dog kutyámat...

1,5 éves Német dog kutyámat kutyatáppal etettem ezidáig, de most sikerült egy húsfeldolgozó üzemből szerezni neki frissen lefejtett csibe csontokat. Az első etetés óta kissé furcsán viselkedik, fél tőlem és kedvtelen, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, némelyik nagyon hasznos volt. Egyébként a csibének a combcsontját kapta, egyenlöre csak egyetlen egy alkalommal.
2010. dec. 8. 09:06
 12/15 anonim ***** válasza:

22:22

Lehet, hogy máskor nem követ el ilyen hibát.

Előbb-utóbb elfogynak a kutyák, amiken kísérletezik a csontetetéssel.

2010. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szia! Nekem azt mondta az állatorvos, hogy adjak mindenféle csontot a kutyának, mikor közöltem vele, hogy a 7 hónapos mudim még nem evett csontot. Majdnem leszidott érte :((.

úgyhogy azóta kap, bár csirkecsontot én sem szívesen adok neki. Azért nézesd meg egy dokival, ha furcsának látod!

2010. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan állatorvos, aki még nem kezelt ki betegségből kutyát. Ha valamelyik szerencsétlen meggyógyult, az csak azért, mert a gazda nem tartotta be az utasításait.

Csirke combcsontot pedig az ellenségem kutyájának sem adnék.

2010. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Pont a comb ill.az egész lábcsontot(szárnyat sem nagyon) nem szabad adni a kutyáknak mert szilánkosan törik!Ebbe az összes háztáji pl.pulyka is beletartozik.Farhátat,nyakat(ha nem habzsol és hajlandó megrágni)fejet lehet adni,de inkább csemegének,fogtisztításra.
2010. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!