Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a Yorkimmal?

Mit tegyek a Yorkimmal?

Figyelt kérdés
Ugye van a Yorki kiskutyám. Ma elmentem fürdei és a kád szélére felágaskodva nyüszített. Biztos nem azért mert szomjaztatom mindig van neki kint friss, tiszta víz. És azt szeretném megkérdezni, hogy mit csináljak vele mert nem akarom mindig utánnam megfürdetni mert az nemjó a kutyáknak ha mindig fürdetve vannak. És arra gondoltam hogyha nagyoin kicsi vízbe épphogycsak a mancsa érjen bele úgy belerakhatom a kádba kb 2 naponta vagy akár naponta? Inkább kérdeztem mert nagyon szeretem és féltem. Nem akarom hogy baja legyen! (:
2010. dec. 8. 21:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az én yorkim is ugyan ezt csinálja :)

de ő már 10 hónapos és már kezdi megunni mert tudja hogy 1 héten 1szer fürdik. akármennyire is akarja.

2011. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!