Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit a véleményetek erről?

Mit a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nos,a kutyusomat vittem sétálni és megszagolt valamit,mire odarohantam beleevett ( itt rét van és bár pórázon viszem ki a kutyát sokszor elengedem had rohangáljon) és egérmérget rakott ki valaki,(sajna akkor még tudtam ki volt az) de annyira megijedtem,hogy azonnal elvittem állatorvoshoz aki 12.000 ft kért a kutya'méregtelenítésért' kifizettem . Aztán kb 2 hét múlva mentünk megint kutyámmal immár végig pórázon mikor megláttam a 'személyt' aki rakja ki a mérget,odamentem hozzá azonnal rákérdeztem,hogy a rét közepére minek rak ki mérget,mire azt felelte,hogy nem tűr meg semilyen kóbor állatot és az ellen rakja ki.. elmondtam neki,hogy az ő kis murija nekem 12 ezer forintomba került..mikor hangosan elkezdett nevetni és azt mondta,hogy ő ezért nem tart állatot.. :S:S nagyonmérges lettem,szerintetek nem undorító azilyen ember?
2010. dec. 13. 20:18
1 2
 11/15 Platypus ***** válasza:
Attól, hogy az ő magánterülete, még nem rakhat ki csak úgy mérget egy kaszálóra! A saját sufnijában azt csinál amit akar, de egy elkerítetlen rétre bejárnak a vadállatok. Egy részük védett, más részük a helyi vadásztársaság tulajdonának számít. Kérdezd meg a legközelebbi környezetvédelmi hatóságnál vagy a vadászoktól, milyen lehetőségeid vannak. Ha semmi sem válik be, készíts fotókat, videókat a kedves emberről, ezek véletlenül kerüljenek fel a netre az elérhetőségével együtt, és terjeszd el a radikális állatvédők környékén.
2010. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez undorító dolog, azért próbálj valakitől segítséget kérni, hátha lesz eredménye:)
2010. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

ez az.

állatvédők figyelmét keltsd fel arra a híre.

szerintem azonnal fognak valamit csinálni :)

végülés ő keresi a bajt(aki a mérget rakja ki).

2010. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azonnal fel kell jelenteni!

Ezt lehet gondatlan veszélyeztetés is,mivel akár arra játszó gyerek is felveheti.

2010. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elköltözött innen ez a kedves illető,a probléma megoldódott.Köszönöm mindenkinek a segítséget.:)
2011. jan. 31. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!