Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrierem mindig ilyen marad?

Figyelt kérdés
Most van egy 1 éves kan törzskönyves staffordom aki magas és nyurga...Barátnőmnek is törzskönyves staffija van csak más tenyésztőtől az övé is pont úgy néz ki mint az enyém alkatilag.Normális ez staffornál, hogy nem kisebb és szélesebb?Nem is lesz szélesebb?Ha izmosodna akkor is ilyen maradna?Képet küldhetek priviben...
2010. dec. 13. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy staffnak igazából nem kéne nagyon magasnak lennie, sem nyurgának. Inkább közép termetű, de nagyon izmolt kutya. De gondolom ezt tudod. :)

Milyenek voltak a szülei? Ha ők is ilyen testalkatúak voltak, akkor sokat nem tudsz változtatni rajta, csak maximum azt, hogy izmosabbá teszed. :) Ezt lehet súlyozással erősíteni. :)


www.kepfeltoltes.hu oldalon tudsz felrakni képet ide. Ha feltöltődött a kép, akkor szúrd be ide a "direkt link a képhez"-t és máris meg tudjuk nézni a kutyusodat. :)

Hátha úgy érdemben többet tudunk mondani. :)

2010. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha kis mértékben nyurga a kutyus,nem probléma.De küldj egy képet,megmondom,mi a helyzet...
2010. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2010. dec. 13. 22:44
 4/20 anonim válasza:

szerintem rendben van, kan ezért ekkora, még kb 1, másfél évig fog szélesedni, most már lassan elkezdheted neki az erősítést is.

szép kutya!:)

a fülét szabad kérdeznem ki vágta, és mennyiért? kööszi

2010. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg kicsit megnyúlt; az enyém 7 hós, de kisebb, zömökebb. Viszont nekem lenne egy ötletem...kíváncsi vagyok milyen táppal etetted/eteted?

2010. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy 1 éves kutyától mit vársz? Ez olyan mintha egy 14 éves gyerektől várnál egy Mr. olympia testet és izomzatot. A kutyád most fejezte be a növést, mostantól elkezd majd izmosodni, erősödni, szélesedni, felnőttesedni. Ezen kívül a küllemét nagyban befolyásolják, h milyen géneket hozott - tehát milyenek voltak a szülei, nagyszülei - vagyis a vonal.
2010. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szép gyerek! :)

Utolsóval teljesen egyet értek! :)

Első voltam! :)

2010. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, és az tényleg igaz, hogy még változni fog, 1,5 - 2 éves koráig...úgyhogy nyugi :) De a tápra kíváncsi lennék :)
2010. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Helyesbítek.. 22:48al értek egyet! :D Még mindig első voltam! :D
2010. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A mi staffordunk a legkisebb volt az alomból. Aztán, miután hozzánk került, ő lett a legmagasabb, bár ő szélesebb is volt a képen láthatónál.
2010. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!