Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan állapítják meg hogy...

Hogyan állapítják meg hogy nem keverék egy pitbull?

Figyelt kérdés
Én aszt hallottam hogy a szájpadlásukról meglehet a kutyáknak állapítani.
2010. dec. 14. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Azt szokták mondani, hogy ha lila(fekete) a kutya szájpadlása akkor fajtatiszta.

De ezt én is csak hallottam...

2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
DNS-ből
2010. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csak azért mert szeretnék venni és a kutyának nincs törzskönyve, ezért máshogy nem lehet megállapítani ?


De énis így hallottam ahogy írtad.

2010. dec. 14. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
törzskönyves pitet nem is nagyon találsz magyarországon, mivel a pit be van tiltva és nem kapnak :)
2010. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És akkor aszt hogy lehet megállapítani hogy pit?? Mert aszt tesem hiszed el hogy nem lehet kapni : )
2010. dec. 14. 21:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Be hozatsz külföldről egy fajtabírót (ugyan is az FCI nem ismeri el mint fajtát ezért itthon nem találsz küllembírót pit-re mert nincsenek kiállításokon) és megkéred vizsgálja meg a kutyádat mennyire felel meg a standadnak.


Vagy DNS vizsgálatot kérsz.


Vagy alapból törzskönyves kutyát hozatsz be.


A kutya szájpadlásából semmiképp nem állítható meg, hogy fajtatiszta-e vagy sem. Ez tévhit.

2010. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de azért nemfogok se bírót sem dns vizsgát csinálni csak egy kutsát akarnák venni és nemtudom hogy az e aminek mondják.


Amúgy kinézetre olyan : )

2010. dec. 14. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Kölyökként még hasonlít rá. Felnőtt korában fog majd eltérni csak. Nézd meg jól a szülőket. Bár azt sem biztos ők a szüleik.

Menhelyről nem akarsz örökbe fogadni? Van bull típusú terrier fajtamentés. Ha gondolod be linkelem az oldalukat.

2010. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Küld el a linket megnézem köszönöm : )
2010. dec. 14. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Tessék: [link] :)

Ha csak egy kutya kell akkor inkább ments meg belőlük egyet. Hisz sokan félnek a pitektől amstaffoktól így nem fogadnak örökbe.

2010. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!