Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
minél kisebb annál jobb és lehet kint
2010. dec. 15. 11:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor hozz egy keverék kutyust a menhelyről, aki nem túl nagy méretű, de hosszú szőrű, hogy biztos ne fázzon meg. :)
2010. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
tudod én nem szeretem a menhelyeket
2010. dec. 15. 11:12
 3/25 anonim ***** válasza:
A legjobb ötlet!!Én is menhelyről választok legközelebb,mert azoknak a kutyusoknak sokkal több szeretetre van szükségük,mint a tenyésztő által eladott kutyuknak(tudniillik ők általában meg is kapják)Vannak fajtatiszták is a menhelyen,ha azt szeretnél!
2010. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
megnézem a honlapon
2010. dec. 15. 11:14
 5/25 A kérdező kommentje:
de miet menhelyről hozom csak MIET??
2010. dec. 15. 11:14
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Pulikutyát ajánlanám.

Én amúgy eddig válaszoltam az összes agyahagyott kérdésedre és elég nehezemre esik neked bármilyen kutyafajtát ajánlani, mert ha van rossz hely, ahol egy kutya lehet, az nálad van. De mindegy, az olyanok, mint te úgy sem állnak meg addig, míg meg nem szereznek egy kerti kutyát, úgyhogy hamár ígyis úgyis lesz kuytád, legalább egy kinti tartásra alkalmasat válassz.


Én személy szerint nem tudok túl sokat a pulikutyáról, csak annyit, hogy hiába igényelne sok ápolást a szőre, azért bírja, ha egy évig rá se nézel. Ez neked jó szempont gondolom. A pulikutya is társas lény szerintem, és én őt is magamnál a lakásban tartanám, de van legalább 4-5 szomszédom, akinek kint van a kertben a pulikutyája télen-nyáron, úgyhogy ebből kiindulva szerintem lehet kertben tartani. De azért egy kutyaházra neki is szüksége van.


Mondanám én is, hogy menj el egy menhelyre és kérd azt a kutyát, amelyik a legjobban szeret egyedül lenni, jó nagy a bundája...stb, de szerintem ha ezt meghallanák a menhelyen, kidobnának téged, és mivel eddig az összes kérdésednél írta valaki, hogy menhely, de nem reagáltál semmit, értelmeszerűen ragaszkodsz egy fajtatiszta kutyához. Gondolom szaporítótól fogod venni, gondolom abból is a legrosszabb fajtától jó olcsón...

2010. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Figyelj ennyiből nagyon nehéz ajánlani. Kicsikét több mindent kéne tudni milyen kutyára vágysz,mit tudsz biztostani a kutyának stb. De ha elmondod az igényeid a menhelyeseknek Ők is tudnak kutyát ajánlani.
2010. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

11:30!


Nem látod, hogy nincsenek igényei? Csak egy négylábú ugatást szeretne a kertbe, ennyi. Két lehetőség van: a kérdező vagy egy olyan ember, akinek konkrétan csak egy házörző kell a kertbe, vagy egy fiatalkorú, akinek a szülei csak egy kisebtestű kutyát engednek meg, és azt is csak a kertben tarthatja. Mindkét esetben egy önző emberről beszélünk, akit nem érdekelnek a kutya igényei, csak saját maga érdekli, ennyi és mint láthatjuk tegnap óta, tényleg mindegy neki, hogy milyen a kutya, csak bíja az egyedülétet élete végéig, és bírja a hideget-meleget. Tegnap óta volt már Beagle, Spániel, abból a Cavalier King Charles Spániel, említette már a Tacskót is, most meg már tanácstalan, így tőlünk várja a megoldást.

2010. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Első vagyok!


Ti már tényleg ennyire ismeritek!? Oo Jézus!

Ha tényleg ilyen, akkor én sem ajánlok se menhelyi kutyát, se semmilyet.

Miért nem szereted a menhelyt? Mi bajod az ottani kutyusokkal? Ők is ugyanúgy érző lényeg, akik szeretetre vágynak. Nekem nagyon sokáig csak utcáról összeszedett verteli keverékeim voltak, és imádtam őket. Egyediek, mégegy nincs belőlük és sokkal hálásabbak bármelyik tenyésztőtől vásárolt kutyusnál.

Az utolsó két kutyám egyedül fajtatiszta amit vásároltam.

De ha tényleg csak arra kell a kutya, hogy legyen, akkor inkább vegyél a Teszkóba fur real kutyát és tedd ki azt a kertbe... :S

2010. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
0%
nekünk palotapincsi van... kint is jól elvan, de a mínuszokat már nem szereti és nem tudjuk megállni, hogy ne engedjük be...hátránya, hogy sok, hosszú szőre van...sokat kell utána takarítani, hosszabb sétákat nem bírja :) de nagyon aranyos, barátságos, tanítani is viszonylag könnyen lehet. jutalomfalatkákkal a legérdemesebb. nagyon társaságigényes....
2010. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!