Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
minél kisebb annál jobb és lehet kint
2010. dec. 15. 11:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én azért is akarok kutyáz mert unatkozom és vele tölteném szinte minden percemet csak éjszaka nem
2010. dec. 16. 08:49
 23/25 Annabella Azral válasza:
0%

Én CAVALIER KING CHARLES SPÁNIELt ajánlok, nekem is olyan van. Nagyon cuki, kis-közepes méretű kutya. Mindenkit nyal, és belemászik z öledbe. Nagyon vágyik a szeretetre, ő is ad belőle bőven :) . Fehér, barna, vagy fekete foltokkal. Agility Trial - okat, és szépségversenyeket nyer ez a fajta.

Szal válassz ilyet! Meglátod nem fogsz csalódni benne ( remélem ő se benned :) ) !

2010. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Én a Yorkishire terrier-t ajánlom


[link]


Szerintem nincsen ennél szebb kutya!!!!

2010. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
93%

Ja... yorki meg spániel KINTRE!!!Ezek ölebek szarrá fagynak kint..---> üzenem az utolsó kettőnek

Ha kistetű kutyát akarsz kintre akkor szerintem egy is a puli a legalkalmasabb...tény a szőrére figyelni kell,de gondolom ha úgyis foglalkozol vele akkor belefér,hogy hetente egyszer átpakolod a fürtjeit :D

A menhely meg azért jó ötlet,mert ott lehet találni hosszú szörű kisebb testű kutyákat akik elég masszívak ahhoz,hogy télen is kint legyenek amikor minuszok vanank.

Persze egy jó kis kutyaól mindegyik kutyának kell!

2010. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!