Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
minél kisebb annál jobb és lehet kint
2010. dec. 15. 11:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Tessék ők kicsik, és kifejezetten kertbe ajánlják őket: [link]
2010. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Előző:én láttam ezt az oldalt szépen összegyüjti kutyákat a mi 2 menhelyünkön ami közel van hozzám ott nem nagyon van faj tiszta max ami hasonlit keverék mixer, többiekel igényekről egyet értek
2010. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

1. már írtam, hogy menhely jó nekem.

2. milyen többiről írtatok?

3. aki NORMÁLIS választ írt pl.: csakkitti köszönöm

2010. dec. 15. 13:16
 14/25 anonim ***** válasza:

A kistestű kutyákat társasági kutyáknak tenyésztik ma már, tehát ők semmiféle képen nem alkalmasak kerti tartására.

Közepes, dús szőrű kutyust kell választani. A legegyszerűbb ha elmész egy menhelyre és elmondod milyen körülmények köze keresel kutyát (ha megírod merre laksz szívesen ajánlok szervezetet) Az menhelyeseknél jobban senki nem fogja tudni melyik kutyát tudnád TE boldoggá tenni.

És a kinti-benti tartáson kívül nagyon sok tényező van még, pl mekkora kert, naponta hány séta, kozmetikázás, tudnád-e vinni kutyasuliba, védje-e a házat, legyen-e gyerek barát stbstb...

fajtát nem ajánlok mert legjobban egy keverékkel járnál, ami kisebb testű de ugyanakkor szívósabb testfelépítésű pl. schnauzer keverék, német juhász keverék, husky keverék...

És ha tényleg kizárólag kertinek akarod akkor ne kölyök legyen, ilyen hidegbe nem lehet egy pici kutyát rögtön kizárni. Ráadásul az még rombolni is fog unalmában, tehát egy már felnőtt érett kutyust válassz.


őket nézd meg:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

1. Hiába írtad, hogy menhely jó neked, én azt épp nem láttam, mert épp írtam neked választ, és épp csak az első választ láttam.

2. Erről a többiről beszélek:

Beagle-s, Spánieles kérdésed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1380036-begle..

Spánieles, Tacskós kérdésed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1380891-spani..

És ugye a mostani...

3. Mindenki normálisan válaszolt, nem volt itt káromkodás, se semmi...


4. Fölösleges letagadni az első két kérdésed, mert ha minket át is tudsz verni, a modikat nem, ők látják, hogy melyik kérdést ki tette föl...

2010. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tényleg elég evidens hogy ugyanaz az kérdező, és még akárhányszor akármilyen formában teszi fel a kérdést ugyanaz a válasz... talán elellene gondolkodni...

Amúgy hány éves vagy?

2010. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

egyébként közöd?

de elmúltam 2

2010. dec. 15. 15:30
 18/25 anonim ***** válasza:
csak annyi közöm hogy feltettél egy kérdést, amire választ vársz.... és mondjuk kutya szempontjából nagyon nem mindegy egy kezdő 13 éves kislánynak nem fogunk rottweilert, kaukázusit vagy KÁJ-t ajánlani.
2010. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem múltál volna el még 2, akkor legalább lenne mentség a hozzáállásodra, de így sajna nincs....
2010. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!