Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S! O! S! Fontos! Milyen...

S! O! S! Fontos! Milyen fajtájú kutya ez?

Figyelt kérdés

Kisfiam kutyája pár napja halt meg és nagyon megsiratta. Alig beszél, egész nap a szobájában ül, teljesen magába fordult. Egy gépet használunk és láttam, hogy egy bizonyos kutyafajtáról rengeteg képet gyűjtött. Még régebben mesélte is, hogy majd szeretne egy ilyet ha lesz valami ünnep. Szerintem a szülinapjára gondolt, de én most szeretném neki, karácsonyra.

Kérlek segítsetek! Linkelek 3 képet, az egyik képen még kölyök a kutya. Mi lehet a fajtájának a neve?

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 17. 14:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

A férjed programozó? De jó én is annak tanulok :)

Na szóval látom akkor jó helyre kerül a kutyus és rátudjátok szánni a pénzt egy normális kutya megvételére. Örülök, hogy a gyereked ilyen nagyszerű fajtát szeretne és hogy ilyen intenzíven érdeklődik iránta. Reméljük nem hagy fel a lendülete :) Bár egy ilyen édes kiskutya láttán biztos, hogy nem fog.


Bármi kérdéses van szívesen segítek akár a későbbiekben is!

2010. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nos akkor tényleg mehetsz keresgélni, a tenyésztö majd elmond mindent a természetéröl és hogy valo-e nektek.
2010. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

van egy forum errol a fajtarol, toluk batran kerdezhetsz, legyen az vasarlas vagy nevelessel kapcsolatban

[link]

2010. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ha most halt meg a kutyusotok, nem kellene időt adni a kisfiadnak, hogy meggyászolja, elengedje?

Nem lenne érdemes nála tapogatózni egy kicsit, hogy most hirtelen akar-e kutyát?

Nehogy rosszul süljön el a dolog, mert ilyenkor azért érez ám mindenfélét az ember!

Mikor a mi kutyánk ment el "csak" egy félév kellett, hogy újra kutyát akarjak...

A kisfiadat nyilván Te ismered a legjobban, nyomozz :) kicsit!

Ha igen, akkor meg nagyon jó kutyázást, szép karácsonyt!

2010. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, a linkeket és az egyéb információkat! :)

Nem pontosan most hal meg a kutyus. Már kb 1 jó hete és a karácsonyig is van még pár nap, szóval az már 2 hét. Állatbarát vagyok és tudom milyen a gyász. Nekem a második kutyámat, a szívem csücskét a szemem láttára ütötte el egy kamion, aztán mikor hazamentem a 4 kiskutyájához majd megszakadt a szívem. Napokig sírtak utána és olyankor én is mindig sírtam. :( Akkor még fiatalabb voltam a fiamnál, talán olyan 5-6 éves, nem tudom már, de szerintem egy 7 éves gyereknél nem normális az ha 2 hétig gyászol. Ha kap egy kiskutyát, akkor legalább terelődik a figyelme. Rossz nézni, hogy ennyire semmilyen. :( Nincs kedve semmihez sem. Ha meg nem tetszik neki a kutyus, akkor elajándékozzuk.

2010. dec. 17. 18:55
 26/33 anonim ***** válasza:
Nana ez nem így megy a kutya nem játék!!!!!! Megveszed, szeretgeted ha meg megunjátok elpasszoljátok?? Hova, kinek??? Több választ is írtam a kérdésedre, és gondoltam magamba hogy végre egy felelős ember aki nem sajnálja a pénzt és energiát hogy jól döntsön, erre tessék, most nagyot csalódtam! És tenyésztő sem fog ilyen körülmények közé kutyát adni ebben biztos lehetsz!!
2010. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Kutyusok nézd meg: [link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2010. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen köszönöm a linkeket! :) Most nézem őket. Gyönyörű kutyusok!


Miért? Ha mégsem tetszik a fiamnak, akkor mit csináljak a kutyussal? Dobjam ki? Lőjem le? Altassam el? Ha megvettem, akkor nem hiszem, hogy visszavihetem, mert jönne a szokásos "a pénztártól való távozás után nem fogadunk el reklamációt" szöveg.

Amúgy a férjem húgának adnám. Nagy kutyabarát és már van neki egy nagyobb testű kutyusa.

2010. dec. 18. 10:13
 29/33 A kérdező kommentje:
Jézusom! Ilyen szép állat hogy lehet menhelyen? :( Ha kisebb lenne, akkor talán el is hoznánk, de nem szeretnék rögtön egy ekkora állatot a fiam kezébe nyomni.
2010. dec. 18. 10:16
 30/33 A kérdező kommentje:
Oh, máris megvan a kiskutyus! :) Még egyszer ezer millió köszönet a linkért! Karácsonyig azt hiszem a férjem le is tud bonyolítani egy oda-vissza utazást a kutyussal, ami egyébként neki is tetszik. :) Tegnap mikor hazajöttem beszélgettem vele és azt mondta, hogy ha nem lesz megint "zsebdög" kutyánk, akkor tárt karokkal várja az új kis jövevényt
2010. dec. 18. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!