Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S! O! S! Fontos! Milyen...

S! O! S! Fontos! Milyen fajtájú kutya ez?

Figyelt kérdés

Kisfiam kutyája pár napja halt meg és nagyon megsiratta. Alig beszél, egész nap a szobájában ül, teljesen magába fordult. Egy gépet használunk és láttam, hogy egy bizonyos kutyafajtáról rengeteg képet gyűjtött. Még régebben mesélte is, hogy majd szeretne egy ilyet ha lesz valami ünnep. Szerintem a szülinapjára gondolt, de én most szeretném neki, karácsonyra.

Kérlek segítsetek! Linkelek 3 képet, az egyik képen még kölyök a kutya. Mi lehet a fajtájának a neve?

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 17. 14:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Azért egy állattal nem lehet ezt megtenni, hogy nem tetszik oda adod másnak. A fiadnak meg kell tanulnia, hogy ha Ő kérte márpedig ezt a fajtát (ami így néz ki mert csak ez az egy szőrtípusban létezik) akkor ne reklamáljon mert Őt sem cseréltétek volna el ha nem tetszik...

Szóval azért ez így picikét gáz.

2010. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
De nem ő kérte karácsonyra! Régebben kérte. Lehet, hogy azóta már nem is tetszik neki csak megmaradtak a képek.
2010. dec. 18. 11:54
 33/33 anonim ***** válasza:

Akkor puhatolózz egy kicsit, hogy tetszik-e még Neki.

Persze ne olyan nyíltan hanem csak úgy "véletlenül" látsz egy képet az ő jelenlétében. Vagy a férjeddel beszélgetsz, hogy egy régi ismerősöd (az se lényeg ha nincs is olyan nevű ismerősöd) valami fehér német juhászkutyát vett és közben félszemmel figyeled a fiad arcát. Szóval valahogy így.

2010. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!