Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim lábát kimarta a só...

A kutyáim lábát kimarta a só mert egy vki egy ház előtt azt szórt ki. Lehet valahol bejelentést vagy vmit tenni, hogy ne csinálja többször?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő ,hogy sehol máshol nem sóznak csak ott. És 2 kutyát nem bírok egyszerre felemelni. Az tuti ha megtutom akkor nagyon összeveszek azzal aki ezt teszi ,de lehet utána ugyan úgy csinálja.Mit tennétek a helyembe?
2010. dec. 19. 01:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
adjál rájuk cipőt. amúgy azt mondom inkább sózza minthogy tiszta jég legyen minden.
2010. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
És áruld el mivel csúszásmentesítsen? A só a legjobb idáig még és azt lehet kapni. Ha csúszik akkor meg az a baj.
2010. dec. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Persze cipőt :) nevetségessé nem fogom őket tenni

nem mellesleg tilos a sózás, és van ezer egy mód arra ,hogy ne csússzon a járda. Máshol tudnak használni mást? ott nem ? Budapestről van szó nem vidékről!

2010. dec. 19. 01:56
 4/20 anonim válasza:
73%

én tavaly kijelentettem,h nem kell sózni...elestem és eltörtem a kezem...szóval az sajna kell

mindig mosd meg a mancsaikat séta után és kend be valamilyen kézkrémmel,én körömvirágkrémet használok,a cipő szerintem nem jó ötlet,mert nem megfelelő a testtartása,nem tud benne úgy menni és gerinc problémái lehetnek,mindaz mellett kényelmetlen is,de ez az én véleményem

2010. dec. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem tudom, mi a teendő, de addig is vehetsz mancsvédő krémet/viaszt a kutyusnak, hogy ne csípje a só.
2010. dec. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Állítólag amúgy már nem is lehet sózni...
2010. dec. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Állitólag kutyát tartani sem kötelező...


Remélem anyádat is feljelenti valaki, mert a valami nem tetszet neki. Szép új világ( vagy inkább üdv újra az 50es években)

Kerültki mennyél le az utcára sétáljál más felé stb. Lehet hogy tilos sózni de az is lehet hogy ott épp nem rokefellerék laknak, és a havi 70-80e ft fizetésből inkább vesze egy zsák sót és oldja meg hogy ne törd ki a nyakadat egész télen. De ha nem tetszik veszel egy zsák egyébb szart, becsöngetsz és megkéred hogy ezzel szórja, mert téged zavar. Biztos nem fogja azt mondani hogy csak azért is sóza.


üdv,

Attila

2010. dec. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
*Kerültki = Kerüld ki
2010. dec. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Úr isten! Hát ez nevetséges ,hogy ilyen válaszokat kapok egy normális kérdésre!!

Tilos a sózás!! Nem hiába! Szétmarja a kutya lábát, szétmarja a cipőket ,mindent tönkretesz!

Próbáld ki és menjél mezítláb végig egy sózott járdán ,aztán utána írogass ilyet. Máshol tudják homokozni,forgácsozni stb? csak ott nem ? Ha van rá pénz ha nincs a sózás tilos! És ha itt nem kapok választ akkor is elintézem ,hogy az az illető többet ne sózza!

2010. dec. 19. 03:04
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen komcsi "Hol jelenthetem fel?" kijelentés a nevetséges. A só az egyetlen, ami működik is, teszek rá, hogy a Klári néni kutyájának a tappancsát irritálja. Akkor sétáltassa máshol. Köcsög.
2010. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!