Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért ugat egy-kettőt...

A kutyám miért ugat egy-kettőt a semmibe?

Figyelt kérdés
Bent van a kutyám a fűtött garázsba, hogy ne fázzon. De, kitud menni, ha akar. És sokszor felkel 10-15 percenként, körbe néz, körbe megy az udvaron ugat egy-kettőt, és vissza megy pihenni. Ez jó, vagy baj?
2010. dec. 20. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó,azt jelenti hallott,érzékelt valami gyanúsat és jelez,hogy ha bárki idegen a közelebb mer jönni akkor baj lesz.Illetve neked is szól,hogy valami furát hallott.
2010. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járőrözik, tudatja mindenkivel, hogy attól hogy nincs mindig kint, még figyel. És ahogy előttem is írták, attól, hogy te nem veszel észre semmit, még nem biztos, hogy a semmibe ugat. Ez szerintem teljesen rendben van! :)
2010. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyeértek az előttem válaszolókkal!Az én kutyám is például, ha bent vagyunk a szobában, én békésen pihenek, ő pedig nagyon hirtelen felugrik, (persze a frászt hozva rám) és ugat, mondhatnám "puffog" nagyon édesen csinálja!Ilyenkor általában a lépcsőházban hall valakit!:-D
2010. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!