Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mit jelent, hogy mikor...

Az mit jelent, hogy mikor megsímogatom a kutyámat az egyik lábát mindig rámrakja vagy néha mind kettőt? (ha jelent valamit berni pásztor kutyus)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szomszéd bernije is mindig ezt csinálja. Amikor simogatja valaki a lábát mindig az emberre rakja. :) Nekem is ezt csinálja. Olyan aranyos. :)
2010. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja ezt. Ilyenkor olyan, mintha azt gondolná, hogy: "Köszönöm, hogy itt vagy nekem". Ilyenkor meg tudnám zabálni! Az enyém kis beagle.
2010. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az én németjuhászom is ezt csinálja,,simogtom,és utána rámrakja az 1ik lábát,,

nem tudom mit jelent,,jo volna tudni

2010. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

akkor most mondom, hogy mit jelent.

azok a kutyák, akik ezt csinálják, át szeretnék venni a vezér szerepét, mintha azt mondaná: "Gazdi, nem lenne baj, ha mostantól te hallgatnál rám?" ilyenkor le kell venni a lábát rólad, és a fejét megsimizni. a kanok gyakrabban szokták csinálni, de a szukák között is előfordul. nekem szuka rotim van, és ős is ezt csinálja.

2010. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Tudom, hogy nem itt kellene megkérdeznem, de ha simizem a kutyámat, akkor ő fölemeli az egyik lábát, azért hogy vakargassam a lába alatt is. Ezt minden siminél csinálja, nem egyszeri esetről van szó. Akkor ő is azt jelzi, hogy át "szeretné" venni a falkavezérséget? Vagy az csak akkor van, ha a lábamra teszi a mancsát? Köszi és bocsi az OFFért!!!
2010. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak azt jelenti, hogy azt akarja, hogy simogasd még tovább, ne hagyd abba :)
2010. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21:43 vagyok

persze a simogatásnál azt szeretné, ha folytatnád, de amikor csak úgy odamegy, és rád teszi a lábát, akkor van az, amit korábban írtam.

2010. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó: persze, csak a kérdező szerintem a simogatást kérdezte elsősorban, nem?:)
2010. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Bizony,bizony.... Ha rád rakja a lábát, vezér akar lenni. Ha örömében körül ugrál hazajövetelkor, vezér akar lenni.

Ha netán még hozzád is bújik ilyenkor, nagyon vezér akar lenni. Kissé túlteng mostanában a vezér, meg a főnök.

Arra nem gondoltok, hogy csupán testi kontaktust akar a kutya a szeretett gazdával? Mivel simogatni nem tud, azt már megtanulta, nem nyaljuk arcon a gazdit,így csak felemelkedéssel jelzi, szeretnék az arcodhoz közel kerülni.A hátsó lábakkal érdekes lenne, így az elsőkkel tud támaszkodni.

Na, most mehet a lepontozás:))

2010. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én tuti hogy nemfoglak lepontozni! Szerintem is valami ilyesmi lehet! :)
2010. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!