Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyamnak?

Mi a baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Penteken ejjel behanyt a szonyegre,reggel vettem eszre.Azthittem csak sokat evett,de mar akkor furcsa volt hogy olyan szurkes szinu volt a hanyasa.Ma(hetfon) megint hanyt,megint szurkes szine volt.Pedig ma megcsak nemis kapott enni.De egyebkent nem tunik betegnek.Mi lehet a baja?Vajon megmergeztek?Vigyem orvoshoz vagy varjak meg vele?
2010. dec. 20. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki egy keveset enni de zsíros meg nagyon laktató kaját csak valami laza kaját és ne sokat!
2010. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
de ne zsíros vagy valami laktató kaját* Ki hagytan azt, hogy ne!
2010. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nah vegulis csak elviszem ma orvoshoz.Felhivtuk es mondta vigyuk be,biztos ami biztos,ad neki szurit meg gyogyszert.Meg kozben mondtak nekem,hogy lehet attol hanyt mert jeget es havat evett.Es amugy tenyleg latta valaki ma jeget enni.De sztem ez hulyeseg.Szerintetek?
2010. dec. 20. 12:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. De lehet a csont miatt hányt.

Minden esetre mond el a dokinak.


Szerintem estére adj neki rizst, egy kis párizsivel. Az laza kaja és jót tesz a gyomornak.

2010. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinal,kapott 3 szurit es dietas kutyakajat.40 fokos laza volt szegenynek,allitolag megfazott.Es leszidtak azert mert bent tartom a melegbe ejszakara,mert reggel ha kimegy melegbol hidegbe megfazik...:(
2010. dec. 20. 22:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Így van. Ebben az esetben könnyebben fázik meg, mert egyik hőmérséklethez se tud hozzászokni.

Egy jól szigetelt házban aminek lengő ajtaja van ( szőnyegpadlóból ) tökéletes lett volna neki.

De ezt nem most kell megszoktatni hanem ősz elejétől.

Nappal nem maradhat bent?

2010. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem,maradhat,csak nem akar.:(
2010. dec. 21. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!