Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mit tegyek?

Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eltűnt a kutyám!Egy kis faluban élek, a kutyám mindig el volt engedve, mert én úgy vagyok vele, hogy nem azért tartok állatot, hogy láncon legyen, hanem azért, hogy őrizze a házat és szabadon szaladgáljon a ház körül.Tegnap előtt reggel adtam neki enni, azóta szőrén-lábán eltűnt!Hiába hívom, járom az utcákat, sehol semmi.Egyszer az egyik szomszéd tett olyan kijelentést, hogy örüljek, hogy nem verte agyon, mert átszökött az ő kutyájához, úgy, hogy a kerítést szó szerint szétrágta.Most attól félek, hogy eltette láb alól.Hova forduljak segítségért?Kinek jelentsem?Meddig várjak,mert ezt az illetőre rábizonyítani nem tudom, ez csak egy előérzet.
2010. dec. 20. 12:39
1 2
 11/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Még egy ötlet. Mivel most nincs kutyád, beszélj a szomszéddal mondd azt neki (ijessz rá),hogy látták mikor a kutyádat eltüntette, de nem mertek neki szólni. Viszont te feljelentést tettél és tanúd is van. Ennek súlyos következményei lesznek. Kíváncsi lennék, hogyan reagál erre. Az egészet úgy add elő, mint tényeket.
2010. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!