Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítenének a kutyáknak, ha...

Segítenének a kutyáknak, ha semmibe nektek sem kerül? Ezt meg tehetitek.

Figyelt kérdés

[link]

Csak regisztrálni kell, minden regisztráció ingyenes, és adomány a kutyáknak! 1-2 adatra van szükség csak, de ez is kikerülhető.


2010. dec. 21. 09:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ja és ezt tapasztalat mondatja velem. jelenlegi kutyusom ilyen körülmények közül került hozzám , azt még hozzátenném bántalmazták is. kb 2 hónap kellett mire megnyílt..de azóta levakarhatatlan..istenít.
2010. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ezek nagyon érdekes okfejtegetések. Nekem 6-kutyám volt. Most van a hetedik. Ezek közül 5-öt találtam ill befogadtam.A helyzet az hogy az 5 felnőtt kutyát befogadásuk másnapján még puskatussal sem tudtam volna elzavarni magamtól (képletesen mondva),addig a két kölyökként felnevelt és minden kényelmet, szeretet, törődést, beleértve a kiképzést is. Mindent megkaptak. De a különbség viszont az volt, hogy a befogadott kutyák érzelmi szintje vagyis a ragaszkodásuk sokkal, de sokkal erősebb volt mint a felnevelteknek. Kiképzés terén is hiába voltak idősebbek, sokkal fogékonyabbak voltak. Ezzel csak a saját tapasztalataimat írtam le. Magam is a menhelyes kutyákat részesítem előnyben.Viszont el kell fogadni azt is akik a tenyésztőtől akarnak kutyát. Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy felnőtt kutyával nem tudnak mit kezdeni. Sajnos sokan abban a hiedelemben élnek, hogy csak a kiskutya szokik az emberhez. Csak azt elfelejtik, hogy a kiskutyából lesz a nagykutya és a gazdák hibájából a célállomás a menhely. Tisztelet a kívételnek.
2010. dec. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!