Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem tacskóbénulásból...

Mivel etessem tacskóbénulásból felgyógyult kutyimat?

Figyelt kérdés
?ég év elején volt a betegsége amiből szteroidos kezelésből 80-90%-ban felépült. Én a "Pro Plan Senior Original" tápot néztem ki, de szívesen elfogadok más ajánlatot is. Lényeg, hogy konkrétan a táp konkrétan izületi/mozgás szervi betegségekhez legyen igazítva. Esetleg szívesen venném olyan "normál" akár emberi fogyasztásra is alkalmas ételek példáját is, ami segítene a kutyimon.
2010. dec. 21. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki zöldkagyló étrend kiegészítőt. Az orvosod nem mondta el, mivel tudod segíteni a kutyád életminőségét?
2010. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! trovetnek van gyógytápja izületi problémás kutyusoknak

[link]

2010. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én a Royal Canin tacskótápot néztem ki, de baromi drága. Abban van valami speckó porcerősítő.

Azt hiszem a Bento Kronen-ben van még, de nézz azért utána. Én most az állatorvos tanácsára humán homeopátiás Nox Vomica-t adok neki (heti 1x3), szerencsére tünetmentes.

Még hasznos lehet a zöldhéjú kagyló kivonat, de azt nem tudom miben lehet, külön viszont biztos lehet kapni.


Nálunk tavaly volt taccsnak sérve. Szerencsére ő teljesen felépült. Nálatok mit jelent a 80-90%? Milyen tünetei maradtak?

2010. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fájós lábú kutyám ezt eszi:

[link]

2010. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!