Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie kan vagy szuka?

Border collie kan vagy szuka?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás. Az első kutyám is kan volt de nem Border collie. Nem nagyon szeretném kiherélni.
2010. dec. 23. 09:52
 1/8 anonim válasza:
ebböl a kutyából szerintem a nöstény a legjobb választás nekem is volt ilyen kutyám egy nöstény meg 1 kan hát mit mondjak a kan sokkal agresszívabb volt!!
2010. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szukát ajánlanék. Könnyebb kezelni, mint minden más kutyafajtánál is.
2010. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább szukát válassz,kevésbé agresszív vagy domináns és tanulékonyabb a kannál.
2010. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz, szerintem is szuka, ha már border collie.
2010. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szuka!Bocs most nem indokolok ez ma már 11000 kérdés a témában és mindegyikre válaszoltam ! Nem hibáztatlak mert pont vissza felé haladok a kérdésekkel! Szóval sztem szuka!
2010. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 diagnostic ***** válasza:

Én is a szukát ajánlanám. Bár nagyon oda kell rájuk is figyelni. Érdemes ivartalanítani,ha nem TENYÉSZTENI akarod,vagy nagyon kell rá vigyázni tüzelésekkor. Rengeteg a "fölösleges" border manapság.

A kanok általában hiperaktívabbak, sokkal önfejűbbek, hajlamosak a dominanciára, és ők azok,akik unalmukban aztán tényleg mindent szétszednek. A szukák sokkal simulékonyabbak. De ettől még ők is rengeteg foglalkozást igényelnek

2010. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szuka mert kan erőseb önfejübb
2010. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még nem döntöttem el. Kezdek a német juhász felé is hajlani.
2010. dec. 26. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!