Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudjatok hol talallhatok...

Nem tudjatok hol talallhatok ingyen Nagyvaradon Pap Tamasi kozeleben lehetoleg fajtiszta, aranyos, lehetoleg lany kiskutyat?

Figyelt kérdés
Szeretnek kutyat "venni" (ingyen) ami aranyos , baratsagos , de eddig sehol nem talaltam ... Letszi segitsetek ! Ha meglehetne ugy oldani ...akkor...Beagle-t , de nem muszaly !!!!Segitsetek !!!
2010. dec. 23. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ingyen egészséges fajtatiszta kutyát nem kapsz, ahogy audit sem, kérheted akármilyen szépen. És kutyát ne külsőre választunk, minden fajtának más igényei vannak, előbb össze kell írni mi az amit biztosítani tudsz (kert, lakás, napi hány séta, mennyi intenzív mozgás, milyen családtagok vannak, kutyasuli stbstb...) ezek utána leszűröd melyek azok a típusok amiket boldoggá tudsz tenni.

Egy egészséges fajtatiszta kutya 100.000ft körül van Magyarországon, ha ezt nem tudod megfizetni akkor bizony lemondhatsz a fajtatisztaságról és irány a menhely/sintértelep, ott válogathatsz gyönyörű keverék, vagy akár fajtatisztának tűnő kutyusok közt. DE NE CSAK A KÜLSŐT NÉZD, VEDD FIGYELEMBE A KARAKTERÉT, IGÉNYEIT!

2010. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ha venni akarod ingyen az már nem is vásárlás -.- hanem ajándék xD
2010. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Én 35ezerét vettem beagle kiskutyust és nem szaporítól hanem tenyésztőtől annyi hogy tk nélkül(törzskönyv) azért mert úgy 80ezer lett volna meg nem is tenyésztettem volna.És 25 éve foglalkozik beaglekkel szóval hiába mondjátok nekem, hogy csak egy mocskos szaporító mert nem az xD
2010. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztő nem ad ki papír nélkül kutyát és nem csap be azzal,hogy törzskönyvvel tízezrekkel drágábban kínál kutyát,mint papír nélkül.

Ugyanis egy tk 5500 forint.

És akárhány éve foglalkozik kutyákkal,csak szaporító akkor is.

2010. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!