Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy kiskutyát...

Most kaptam egy kiskutyát nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap kaptam egy westie kiskutyát és spániel kutyám morog rá ha kiviszem de csak akkor hogyha a kiskutya nagyon közel megy hozzá hogy kellene össze szoktatni.
2010. dec. 25. 09:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

legyen egy helyen mindkét kutya (lehetőleg ott ahola a gazdi is lakik)és mindig a nyugodtabbat, engedelmesebbet tüntesd ki figyelmeddel, jutalommal, szeretettel.

Próbáld minnél előbb megismerni a kutyák természetes igényeit és eszerint foglalkozzl velük. A kutyatartás felelősséggel jár!

Ha valami nem megy pedig inkább egy házhoz járó szakembert keress fel aki ismeri a kutyákat és elláthat személyesen valóban hasznos tanácsokkal!

2010. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Olyan meg nincs, hogy a spániel nem hagyja pisilni a kicsit. Nyakon fogod a spancit, nem engeded oda a kicsihez, és szeretgeted, amíg a kicsi egyedül elvégzi a dolgát, ez a legjobb, amit tehetsz. Így a féltékenységét is csökkented kicsit, meg a westie is ki fog tudni szokni a kertbe.

Egyébiránt a westie csak annyira szobakutya, mint a spániel, mindkettő elvan kint, de jobb szeretnek egész nap a gazdival lenni. Engedjétek be szegény spánielt.

2010. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Doruss ***** válasza:

Szerintem valószínűleg féltékeny a spániel a westie-re. Nekem a kutyám a macskámmal csinálta ezt. Tudom, hogy ez más tészta, mert a kutya-macska dolog más, de ugyanaz a lényege. A kutyám féltékeny volt a macskámra, de mikor nem voltunk ott, és a kutya nem tudta, hogy látjuk, akkor még együtt is aludtak.

Lehet, hogy a spániel is csak féltékeny. Ha úgy látod, hogy nem bántaná, akkor esetleg hagyd őket egyedül egy kicsit, hogy kiderítsd, tényleg a westie-vel van baja, vagy csak féltékeny.

Amúgy szerintem adj nekik egy kis időt, hátha összeszoknak.

2010. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 zsuzsabazsa ***** válasza:

13:28

Egyetértek a válaszolóval abban, hogy az egyik kint a másik miért bent. A spániel szerint a gazda a kiskutyát előrébb sorolja a rangsorban mint őt magát. A helyes sorrend: gazda-spániel- kiskutya.

2010. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt cicába. Lehet hogy az más mint a kutyusoknál.Van egy cicám aki már felnőtt. Kaptam két kiscicát mellé eleinte azt hittem bántja majd őket mert fújtatott meg furcsa hangokat adott ki a két cicára ezért bennt aludtak velem a házba. Mostmár kint alszanak és nagyon jól elvannak egymással ja és ne kerüljön előnybe a kiskutya mert a másik féltékeny lesz rá és bajok lesznek.
2010. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

ha a kutya morog az bizonytalanságot jelent.de a spániellel ugyan úgy kell foglalkozni mint eddig mert

féltékeny lesz

2010. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
vidd oda a westie kiskutyádat a spánielhez és szagoltasd meg vele én is így szoktattamrá a westimet a kiskutyáink hoz.
2010. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én pedig kismacskát hoztam a tacskóhoz. A tenyeremben tartva megszagoltattam, és mondtam: mamáé.

Kész.

Én vagyok a vezér.

2010. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!