Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy kb. hathetes...

Most kaptam egy kb. hathetes kiskutyát és még nyöszörög most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Netán hiányzik neki az testvérkéi vagy az anyukája vagy még szopizni akar mit tegyek? nagyon féltem még olyan apró
2011. aug. 11. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még az anyukájánál lenne a helye, nem csoda, hogy nyöszörög...sok kiskutya 6 hetesen még szopik néha-néha, biztos hiányzik neki az anyukája, testvérei. Honnan vetted?
2011. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a szomszédtól kaptam
2011. aug. 11. 22:59
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor vidd még vissza két hétre...
2011. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, 8 hetesen szoktak elkerülni az alomból..Egyedül van, fél, új környezet. Vigyázz rá, legyél vele sokat, és állatorvost kérdezz, hogy szüksége van e még anyatejre, és mit kaphat enni. Meleg helyet biztosíts neki, ami kicsit alom-szerű, mint egy kis fékszek, hogy jobban érezze magát és már most szokja, hogy hol lesz az ő helye. Pár nap és jobb lesz a helyzet!
2011. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez konkrétan beszarás , ilyen igénytelen emberek minek élnek? , szomszéd bőre nem volt barnásabb?
2011. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
milyen fajta? vagy vidd vissza még az anyjához, vagy adj neki tejcsit, a kiskutya olyan, mint egy baba, sok törődést igényel.
2011. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, biztos hiányolja az anyját..egy-két éjszaka és abba hagyja. Csak ne piszkáld,mert akkor hozzászokik, hogy ha nyavalyog babusgatod :)
2011. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen kaptam meg a kutyámat, eleinte ö is nyöszörgött. Milyen fajta.?? Egész nap nyöszörög, vagy csak esténkEnt.??
2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Chrisstian_ ***** válasza:

dobd be két szelet kifli közé és kész is a hotdog! Yummi

[link]

2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
[link] szezámmagos zsemlével inkább
2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!