Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha rátok morog a saját kutyáto...

Ha rátok morog a saját kutyátok, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos kutyum, és mikor odabújok hozzá, akkor elkezd morogni! Azt hiszi, hogy ő a "császár"?
2010. nov. 10. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer volt ilyen, kajaféltés miatt. Rávezettem arra, hogy legközelebb kinek és hol morogjon. Magyarul a lába nem érte a földet.
2010. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A morgás nem feltétlenül jelent rosszat. Én kutyám akkor is morog amikor örül, vagy ha a hasát masszírozom akkor is morog/nyögdécsel. Mikor haza jövök akkor puffog, morog mindent csinál :D
2010. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fenn hangon rá kell szólni és a szemébenézni és ezt annyiszor ismételni ahányszor újra morog rád de úgy szólj rá hogy tudja nem ő a főnök ha kell még tanács írj privit és elég sokmindenben tudok neked segíteni
2010. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Elkezdtem sírni és elfutottam=/
2010. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Nézegesd Cesar Millan műsorát, sokat fog segíteni :)
2010. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van az un dünnyögés.

Lehet, azt érzed morgásnak? Meg kell tanulni a kutyád hangjait :))

2010. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan kis cuki morgás volt! "Kissé" erőteljes hangon rászóltam, kapott egy icipici pofont és végig a szemébe néztem! Azóta teljesen vérig van sértve, és olyan, mintha félne tőlem! Azt viszont nem szeretném, ha félne tőlem!
2010. nov. 10. 20:07
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

1-szer volt nálunk ilyen meghúzdtam a grabancát és középhangosan mondtam hogy nem.

sztem bejön mert utána nem morgott

2010. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Ha a helyén van és ott zargatod és akkor morog akkor neki van igaza....a helyén ne zargasd.Egyébként ha máshol rád morog tök mindegy miért zárd be 10 percre valahova vagy csukd ki a lakásból 10 percre ha megteheted.Nem kell hozzászólni egy szótse csak fogd meg a nyakörvénél fogva és vidd ki vagy zárd be.

Ez azt jelenti neki,hogy olyan dolgot tett amit nem lett volna szabad így ki lett zárva a falkából mert ilyen zűrös alakra nincs szüksgé :)

Ebből érteni fogja merről hány méter.

2010. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát,nem tudom,hogy mekkora növésű kutyud van.A barátomnak két középázsiai kankutyája van.Na,ezekre is rájött az úrhatnék.A haver elég határozottan megmutatta nekik,hogy ki a főnők.Amúgy ők is 8 hónapos korukban akartak vitézkedni a gazdival,"a nevelés" után többet soha.
2010. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!