Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cerberos...

Mi a véleményetek a Cerberos kutyaiskoláról? Árak?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. dec. 26. 17:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lehet,hogy egyes kiképzőkkel van a gond,ezért lehet,hogy valakinek bejön,valakinek nem.Mint a gyerekeknél:"ne iskolát,hanem tanárnénit válasszunk":D

2010. dec. 27. 12:58
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Arról van szó, hogy az ő módszerük bizonyos kutyáknál működik, bizonyos kutyáknál meg nem. Ha egy egész életét rettegésben eltöltött és még senkiben sem bízó kutya mellé dobsz egy kannát, ami bazi hangos, akkor a kutya 1. összeszarja magát, 2. többet benned sem fog megbízni. Ha egy jó idegrendszerű, de szertelen kutyát kell zabolázni, akkor beválik.
2010. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ez a kanna dolog olyan,mint amikor colás flakonba köveket teszel és ha rosszat csinál vagy ugat mellé dobod,aztán abbahagyja és dicséred?

Ezt /is/ próbáltuk már ugatásnál,nem "hatotta" meg,folytatta :D

2010. dec. 29. 23:23
 14/27 anonim ***** válasza:
19%

Érdekes,az én kutyám rettegős pánikbeteg,oszt mégsem lett semmi baja a kannától....

Pedig alapból képes világgá szaladni,ha épp megijed.

2010. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
28%

Milyen az a pórázon szocializálás? Olyat szoktunk mi is, hogy felnőtt első alkalmas kutya 10 méterest huz először maga után, ugy engedjük a többiek közé.

Nekem a gyenge idegrendszerű kutyákkal kapcsolatban az a véleményem, és ez saját tapasztalat, hogy hordhatod bármilyen jó szocializációs, ill. rehabos csoportba, 100%ra nem fogod tudni rendbe tenni. pl. eljátszik a kutyákkal, de emberek közé nem viheted, vagy forditva. Nem fél attól, ha mellé dobod a kannát, de a klikker hangjától világgá szalad. Ha jó kedve van, megcsinál bármit, ha olyanja, akkor nem tudod kihuzni a házból. Egyszer ilyen, egyszer olyan. Nem tudod sosem biztosan, hogy épp aznap mit produkál. Javitani nyyilván lehet rajta, de tökéletes sajnos nem lesz.

2010. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyszer voltam egy ilyen rehabos foglalkozáson.

Csak nekem volt egy rossz élményem. Nem a saját kutyámmal, hanem másikkal, de számomra sokkoló volt a látvány.... :-(


A foglalkozás abból áll, hogy a kutyák szabadon vannak, játszanak stb. Persze ha új vendég jön pl. agresszív kutyával azzal foglalkoznak jobban, mert akkor több emberke figyeli a viselkedését, miközben szabadon van az is, szájkosárban.

Azután pórázra teszik a kutyákat, és gyakorlatokat hajtanak végre. Pl. egymás mellett közvetlen elsétálnak a kutyákkal, ha támadni akar az egyik, pl új kutya, akkor fegyelmezik kannával. ( nem colás flakon )

Azután megint szabadon játék, és megint fegyelmezős pórázos gyakorlat. Utána levezetésként megint játék volt. Azután őrző védőztek, de azon már nem vettem részt.


Ha gondolod próbáld ki, lehet nektek bejön a foglalkozás. Ezt a kutyád úgyis mutatja.

2010. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egyszerre több problémás kutya van a pályán????
2010. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Azt nem tom hogy mind problémás volt e mert csak egyszer voltam, de az enyém kutyákkal agresszív, meg volt egy félős kutya. A többit nem ismerem.


Amúgy az én kutyám nagyon bűbáj az emberekkel, csak a kutyákat utálja. Pedig lyány.

2010. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%

ez már önmagában bemutatja a "hozzáértésüket" nem is értem, hogyan gondolja valaki, hogy egy félős kutyával rehabilitálható egy agresszív eb...

szomorú, hogy ilyenek vannak:(

2010. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tom.

A lényeg hogy szájkosárban el kellett engedni. Az összes kutya el volt engedve. Na és amikor oda jött egy kutya hozzá, és az enyém le akarta támadni, akkor röpült a kanna.

És nem szabad hozzá szólni, ha odajön a kutyám hozzám akkor el kellett lépni tőle, hátat kellett fordítani.

Vagyis a félős kutyával nem nagyon talizott max pórázon a gyakorlaton.

2010. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!