Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cerberos...

Mi a véleményetek a Cerberos kutyaiskoláról? Árak?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. dec. 26. 17:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

Sok-sok kutya köszönheti az életét a Cerberos-módszernek.

Sok olyan kutyát tettek rendbe,akiket már az altatás fenyegetett a viselkedési problémák miatt.

2010. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a módszert nem is kritizálnám.

Biztos, hogy sok kutya javult már meg.

Csak nekem volt egy nagyon sokkoló élmény, a gyakorlaton amikor az ebek pórázon voltak. És a közelben nincsen másik Cerbi iskola, így többet nem vittem a kutyám.

2011. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

13:16-nak.


,,Amúgy mostmár külön vannak a félősök és az agresszívak, szóval az előző kommentelőknek jobban kéne tájékozódniuk..."


01-01 09:53 vagyok.

Én ezt írtam:


,,közelben nincsen másik Cerbi iskola, így többet nem vittem a kutyám."


Bővebben kifejtve, csak egyszer voltam, de én nem megyek többet.

Ettől függetlenül biztosan jó a módszer, nekem nem is azzal volt a problémám.

Aszem inkább az egyik kiképző módszere aggasztott de nagyon. :-(

Ám még most is azt tanácsolom a kérdezőnek, hogy látogasson ki egy ilyen rehabra, és ha tetszik, akkor hajrá.

2011. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat,jöhetnek még tapasztalatok.Írtam az iskolának megyünk,csak még be kell szereznem a nyakörvet és a fém szájkosarat.
2011. jan. 6. 09:40
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

Arra kérlek ha netán húzatja magát a kutyád, akkor a nyakörvénél fogva ne húzd egyfolytában, hanem pici apró éles rántásokat alkalmazz. Így nem fullad meg a kutyád.


Amikor én voltam,és a pórázos gyakorlatra került sor, volt egy közepes termetű jó szőrös kutya.

Olyan 30 fok körül lehetett és hírtelen jött a meleg egyik napról a másikra.

A lényeg, hogy gyakorlat közben, a kutya kifeszítette a lábait, mozdulni se akart. Ám a kiképző csak mondta mondta, hogy menjenek tovább. ( a kutya addig nem csinált ilyet )

A gazda ugye szót fogadott, és húzta a kutyát a folytó láncon, mármint egyfolytában. Egyszer se lazított a nyakörvén. Már lila volt a nyelve, és hörgött a kutya, amikor én már nem bírtam ki szó nélkül. Mondani akartam, hogy fuldoklik a kutya, kicsit álljon le vele, ám a kiképző közbe szólt, és csak azt hajtotta, hogy tovább.

Pár másodperc múlva a kutya kidőlt. Odavitték a vízhez, és fellocsolták, és végre meglazult a folytó lánc.


Ezt nekem nagyon sz...r volt látni hallani....


Ezzel nem akarom elvenni a kedved, csak van ilyen is.

2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nincs közvetlen tapasztalatom, unokahúgom vitte oda a két kutyáját. Az alapján, amit mondott, azt el kell ismerni, hogy az agresszív kutyákkal tudnak bánni, talán jobban is, mint a legtöbb iskolában, de szinte fekete vagy fehér alapon nézik a kutyákat, tehát ugyanazt a módszert használják félősnél is és agresszívnál is, ami nagyon nem jó. Szerintem ennél azért több rugalmasság várható el egy kiképzőtől, ennyi erővel be lehet magolni egy forgatókönyvet, oszt csá. Ez a kannás is... elég egyoldalú, ráadásul személytelen, hol van a gazda "keze", a ráhatása? Meg félősnél?? Na mindegy. Én olyanba fogom vinni a sajátom, ahol odafigyelnek ránk, nem futószalagra akarnak felpakolni minket, és kicsit több a megerősítés a fegyelmezésnél...
2011. jan. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy sajnos ilyen buta érthetetlen emberek írnak ide be. Egyszer volt, nem értette meg a lényeget és teljesen mást mond mint ami ott van. Csak gratulálni tudok a butaságodhoz.

Láttam, hogy beiratkoztatok. Nektek mi lett a véleményetek a személyes találkozás után?

2011. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!