Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jenei István állatorvos?

Jenei István állatorvos?

Figyelt kérdés

Az erzsébeti Jenei István állatorvost ajánlották nekünk, hogy menjünk hozzá allergiagyanús kutyánkkal.

A gond csak az, hogy semmilyen rendelési időt nem találok, nem tudom mikor rendelhet ez az orvos, hisz hozzá szeretnénk menni, gondolom nem csak ő rendel a rendelőjében. Fontos lenne tudnom a rendelési idejét.


És ha valaki tud róla valami személyes tapasztalatot, véleményt mondani, azt is megköszönném :)


Kutyánkat oltásra szeretnénk vinni, és az a gyanúnk, hogy allergiás, és a kiütéseit szeretnénk megmutatni.


2010. dec. 26. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

igen jó állatorvos

a telefon számát mindjárt megadom ha kéred

2010. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az jó lenne! :)

És meg tudja mondani a rendelési időt is?

2010. dec. 26. 19:29
 3/20 anonim ***** válasza:

hát ha fölhívod, akkor gondolom megtudja mondani a rendelési időt is

ma már eszedbe ne jusson hívni, szerintem elég nagy bunkóság lenne ma így vasárnap este fölhívni

holnap hétfő lehet hogy rendel, lehet hogy nem, de inkább nem, de én a helyedben holnap hívnám a dokit, és megkérdezném, hogy egyáltalán tud-e valamit kezdeni az allergiával, mert hogy ajánlották, attól még nem biztos hogy úgy is van, és jobb minél hamarabb informálódni, és a megfelelő orvoshoz fordulni minél előbb

2010. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi is hozzá járunk már 10 éve a kisállatainkkal, csak ajánlani tudom. Nagyon nagyon jó orvos. Szerintem messze ő a legjobb. A rendelési időbe sajnos nem tudok segíteni, az előttem szoló megadja a telefon számát és a legegyszerűbb ha felhívod, de kitartó legyél mert nem könnyen veszi fel, mert viszonylag sajnos elég sokan szoktak nála bent lenni a rendelőbe. Időigényes néha a dolog:)
2010. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a telefonszámot és a véleményeket!

Dehogy hívom ma már fel, szerintem holnap délelőtt megpróbálkozunk vele, ismerősünk a rendelő számát adta meg, azt is megpróbáljuk :) Neten olvasgattam, de azt írják, lehetetlen elérni a mobilján. Megpróbáljuk! :)

2010. dec. 26. 20:29
 6/20 anonim ***** válasza:

én mindig a mobilján hívom, csak ez a száma van meg

én azt gondolom, hogy az ünnepek miatt csak a mobilján éred el, mert szerintem nem rendel, de azt javaslom, hogy mielőbb érdeklődj nála a kutya érdekében

2010. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor holnap délelőtt ugyanúgy megpróbáljuk a mobilját és a vezetékest is felhívni!


A kutyus nagyon jól van, jókedvű, játszik, csak az a baj vele, hogy elég pirosas foltok vannak rajta, szerintünk allergia lehet. Minél hamarabb szeretnénk eljutni hozzá!

2010. dec. 26. 21:39
 8/20 anonim ***** válasza:

na van valami eredmény?

sikerült elérni?

2010. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam ma kétszer is, de nem vette fel. Keresgéltem a neten ma, de nem találtam semmi használhatót. Szerintem holnap, vagy valamelyik nap kimegyünk a rendelőhöz megnézni, meg próbálgatjuk a telefonján.
2010. dec. 27. 22:14
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem holnap mindenképpen próbáld meg felhívni
2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!